| Romina10 a întrebat:

Cine imi poate spune niste siteuri pe care pot pune de exemplu :
Casuta transparenta sau scrisul acesta : http://www.facebook.com/....../photo.php
Dau funda :x!

Răspuns Câştigător
| dianaaaaax a răspuns:

Căsuţa aia se pune în Photoshop. Caută pe Facebook pagina Sfaturi pentru admini, ai acolo mii şi mii de sfaturi şi dacă nu găseşti ce te interesează, întreabă. Sper că te-am ajutat.

1 răspuns:
| DanielaTfpt a răspuns:

Pai nu e nici un site, este un program, photoshop! happy. Dar mai poti face si intr-un alt program mai simplu, photoscape, dar nu iese asa bine.