| Ioana_9340 a întrebat:

Hei TPU.cine poate sa imi spuna ce videoclip va place cel mai mult.lasati situ. funda

Răspuns Câştigător
| me1999 a răspuns:

Pai am 2.1:http://www.youtube.com/......ttp?/watch sper sa iti placa... funda plz am nevoie de ea :-*

11 răspunsuri:
| MimiPopescu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=il-NdjTtUAI
Nu stiu daca e videoclipul oficial al melodiei dar imi place mult. Melodia e foarte frumoasa si se potriveste si videoclipul.

| me1999 a răspuns:

Ms pentru funda!kiss

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se scrie site-ul si daca sunt mai multe site-uri...

| lunathemoon a răspuns:

Mie imi plac videoclipurile cu muzica de genu :Concerte Hannah Monana, cu Selena sti...chesti de pe you tube

| cornelia13 a răspuns:

Imi dai funda petru raspuns
?