| oana1238105 a întrebat:

cine stie cum pot sterge un prieten de pe TPU?

funda!+VOT

Răspuns Câştigător
| Florinaa14 a răspuns:

Dai la sectiunea ''prieteni mei'' care e sub''intrebari favorite''si iti apar acolo prieteni...si in dreapta ai ''sterge prieten''ceva de genul asta si dai acolo asa il elimini :s fundita ca nu prea am big grinbig grin

3 răspunsuri:
| NoCharachter a răspuns:

Simpluuuu! Dai la prieteni si acolo scrie, sterge acest prieten. SI s-a sters.

| stresat a răspuns:

Http://www.tpu.ro/prieteni si apesi pe sterge prieten

| Roxana6 a răspuns:

Pentru a-ti sterge un prieten de pe TPU trebuie sa dai click acolo in stanga in lista aceea pe "Prieteni" la a 8-a sageata si cand iti intra la prieteni iti apare toata lista ta de prieteni si in dreapta scrie "Sterge prieten" si dai click acolo. Sper ca te-am ajutat!