| DanielaTfpt a întrebat:

Hei TPU,cum pot face pe facebook să îmi poată da like oricine?
Nu luați de la celelalte întrebări, vreau să-mi explicați voi!
Dau fundăă:3.
Cât mai rapid».
Scuzați-mă dacă nu e bună categoria.

Răspuns Câştigător
| Diamondsz a răspuns:

Ea vrea sa spuna altceva.
Cand intri pe pagina unei vedete iti zice:
Imi place aceasta pagina

Ei bine, asa vrea ea pe profilul ei.

8 răspunsuri:
| Ellena20 a răspuns:

Heii.

Intri pe poza respectiva, iar langa data in care ai postat poza, se afla categoria celor care pot vedea si da like la poza. Dai click acolo si alegi ce doresti happy

sau

intri in cronologia ta, si langa JURNAL DE ACTIVITATI se afla semnul acela pentru setari. Dai click acolo si de acolo te vei descurca. Acolo ai setari pentru a selecta cine vrei sa-ti vada profilul, pozele. cine-ti poate da like, cine poate comenta etc.

Bafta!

| DanielaTfpt explică (pentru Diamondsz):

Am reusit, mi-am facut alt profil de facebook sighbatting eyelashes. Multumesc tuturor pentru. ajutor.

| Diamondsz a răspuns (pentru Ellena20):

Ea vrea sa spuna altceva.
Cand intri pe pagina unei vedete iti zice:
Imi place aceasta pagina

Ei bine, asa vrea ea pe profilul ei.

| Diamondsz a răspuns:

Buna.

Aceea e o pagina.La inceput cand iti faci cont, te intreaba daca esti persoana fizica sau publica.Si trebuie sa alegi persoana publica ca sa iti poata da like oricine.

Pa-pa.

| DanielaTfpt explică (pentru Diamondsz):

...Si nu pot schimba asta?

| Diamondsz a răspuns (pentru DanielaTfpt):

Din pacate nu, decat daca iti faci at facebook.

| Hantig_Mony_1990 a răspuns:

Cred ca vrei sa spui pagina

| L3passione a răspuns:

Buna.

Trebuie sa ai o pagina.Sa fii o persoana publica.

Pa.

| DanielaTfpt explică (pentru L3passione):

Am și pagină! Dar eu vreau pe profilul meu... ai înțeles?sad