| CristinaEly a întrebat:

Hei TPU, cum se numeste melodia din reclama la Orange summer party? aaaa si dati-mi si mie niste clipuri total penibile de care sa ma amuz, fundaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| AnotherSmile a răspuns:

Hmm...nu cumva e jessie j-price tag?

6 răspunsuri:
| CristinaEly explică (pentru sebysebyca):

Asta a fost un rasp rautacios daca da : ha ha foarte amuzant miai trimis un clip cu tine in mai multe exemplare :dar daca a fost un rasp funy atunci laughing
si scuze ca team facut maimuta

| sebysebyca a răspuns (pentru CristinaEly):

Fu un raspuns maimuta mica ce esti!

| Sorin24 a răspuns:

Jamiroquai - White Knuckle Ride
http://www.youtube.com/watch?v=7yUq1-BRlPE (astept funda):DD

| CristinaEly explică (pentru Sorin24):

Nu era ceva cu n-am nevoie de bani tai dar in engleza„ we do not need your money„si era cantata de o femeie intr-o parte era sup un copac cu dolari in loc de frunzee