| crisycris a întrebat:

big grin cf? vroiam sa vad daca stie cineva daca e bine sa crezi in horoscop?big grin

Răspuns Câştigător
| NoGames a răspuns:

Mie personal horoscopul mi se pare o prostie, desi a avut dreptate odata.dar omenilor! a fost O DATA! si a gresit de atatea ori...parerea mea, citestel pentru amuzament, dar nu-l luat prea'n serios...oh go on
P.S: eu fac bine, asteptam cateva raspunsuri whistling...tu cmf?

2 răspunsuri:
| cristinna23 a răspuns:

Nu e rau sa crezi in horoscop, atata timp cat nu exagerezi si nu lasi previziunile sa-ti controleze viata e bine.

Răspuns utilizator avertizat