| Iulianavaintreaba a întrebat:

Deci...eu si inca vreo 10 colegi + diriga am vorbit sa facem o escapada dupa ce terminam anul scolar.Noi am terminam clasa a-X-a, ne-am decis sa mergem la padure la gratar (tipic romanesc), trebuie sa ne deplasam pe o distanta de vreo 3 km in afara Bucurestiului, am facut planuri pentru. mancare, gratar, paturi. lucruri necesare etc, dar ne-am trezit ca nu aveam cu ce merge, asa ca am inceput sa cautam o solutie.
Problema e ca microbuzele se inchiriaza pe distante mari (min 200 km unele), asa ca inca cautam o solutie.
Daca aveti vreo idee va rog sa o impartasitiwinking.
Cea mai eficienta idee primeste funda :*

Răspuns Câştigător
| Sorin_Cristea_1971 a răspuns:

Poti sa faci o excursie pe jos sau poti incerca sa inchiriati o masina mare tip ven cu unn sofer.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat