| Panteraa a întrebat:

Deci vreau si eu informatii despre cum pot sa devin reprezentat oriflame sau avon. Adica sa imi de catalog si sa fac comnezii de la mai multe persoane in fiecare luna.

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Exact.Inchei cu ei un contract de colaborare(trebuie sa ai minim 15 ani), iar lunar din vanzarile pe care le faci produselor prezentate in brosura pentru luna respectiva primesti un comision (de regula 30-35% din incasarile facute).Va trebui sa te adresezi tuturor cunostintelor, prietenilor, rudelor, dar si celor recomandati de altii. Succes!

1 răspuns:
| curlyhair a răspuns:

Pai trimiti un talon d-ala de la sfarsitu cataloului sau te inscrii pe netwinking