| Rebecca123 a întrebat:

Hei TPU, este adevarat ca daca iti pui busuioc sub perna visezi cu cine vei fi in viitor?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E adevarat din fundul usii.

| Libelle a răspuns:

Si normal ca daca esti intr-o relatie subocnstientul tau lucreaza asa incat sa visezi acea persoana. Sau nu visezi nimic, eventual.
Asa si cand nu esti, vei visa oricum o figura cunoscuta, pentru ca nu poti visa o fata pe care nu ai mai vazut-o in realitate.

http://dssmile.wordpress.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva, dar nici nu cred in superstiti deci zic ca nu e adevarat.

| shadow21 a răspuns:

Este o supestitie

| imelenama a răspuns:

Visezi dar nu stiu daca se intampla.

| Cadar_Ioan_1998 a răspuns:

Mituri

| magirl55 a răspuns:

Asa zic unii oameni

| Ramona32141 a răspuns:

Hei,nu draga mea happy Acestea sunt doar niştee poveşti...stai liniştită, nimeni nu ştie cu cine vei fii în viitor. Trebuie doar să crezi în tine şi vei găsi persoana potrivită pentru tine.
Sper că am fost de ajutor.
Îţi doresc o zi cât mai frumoasă, te-am pupat. :*

| BogdanHDG a răspuns:

Nu,nu este adevarat era parca o melodie ceva de genul. dar nu.