| LuizaVisanu a întrebat:

Eu pe 31 August anul acesta ma duc la o nunta la un verisor si as vrea niste sfaturi / recomandari / linkuri!
Prima : Vreau sa slabesc mult luna asta in aproape o saptamana am slabit 1 kilogram si as vrea sa mai slabesc inca vreo 5-10 kilograme in doar o luna!
A 2-a / al 2-lea : Recomandati-mi cu ce sa ma imbrec o rochie eleganta dar nici atat de scumpa si niste balerini / sandale!
A 3-a/al 3-lea : Recomandati-mi ce frizura sa imi fac ( una mai frumoasa si mai simpla )
Si a 4-a/al 4-lea : Recomandati-mi ce manichiura si ce pedichiura sa imi fac ( nici asa de complicate )

Vreau raspunsuri repede! Plizzz!

Cel mai frumos raspuns are funda!

Răspuns Câştigător
| Ruxiire a răspuns:

Salut.
1. Ai putea sa mergi la sala si in acelasi timp sa tii si o dieta ( consulta un nutritionist ). In acest mod vei slabi destul de mult.
2. Uite aici un site in care poti gasi rochii de ocazie dragute la un pret accesibil. Acum depinde ce iti place si tie, mie una imi plac rochiile din dantela. La capitolul pantofi nu cred ca te pot ajuta, deoarece nu stiu ce rochie vei alege.http://www.atmospherefashion.ro/rochii-t1
3. Frizura trebuie sa o faci in functie de rochie. Am observat ca anul acesta se poarta impletiturile. https://www.google.ro/......ps?/search
4. Manechiura si pedichiura tot in funcie de rochie/pantofi/coafura o faci, dar uite cateva idei. Fiind vara ai putea sa-ti faci french ( arata foarte bine si nici nu e complicat ) http://www.youtube.com/watch?v=d8cAVQv_dZk&feature=player_embedded
SPER CA TE-AM AJUTAT. ITI UREZ DE PE ACUM : " DISTRACTIE PLACUTA SI CASA DE PIATRA MIRILOR "