| SaormistuNebun a întrebat:

imi place foarte mult sa dansez... si dansez cand am timp si chiar imi place. nu is prea bun,adica mi-or spus niste prieteni ca le place foarte mult cum dansez dar mie nu prea imi place nu mi se pare indeajuns,as dori foarte mult sa imi dati tutoriale cu miscari de dans popping(dubstep) pentru ca as vrea sa invat sa dansez precum marquesse scott, FUNDA!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si crezi ca la Totul despre TPU se gasesc asemenea tutoriale? O seara buna.

| SaormistuNebun explică (pentru anonim_4396):

Este "totul despre TPU" adica toate categoriile practic ar trebui sa fie aici. daca nu raspunzi la ceea ce am intrebat nu te mai obosi sa raspunzi...

| anonim_4396 a răspuns (pentru SaormistuNebun):

La categoria asta se pun intrebari despre TPU si nu alt gen.Ok?