| numerandom17 a întrebat:

Imi puteti spune si mie in ce zi este emisiunea "Te pui cu blondele" prezentata de Dan Negru, pe Antena1....va tog multhappy
Imi place mult emisiunea dar nu stiu in ce zi este( nu e nevoie sa specificati si ora...doar in ce zi este) si tot urmaresc Antena1 dar nu dau de emisiune...crying

Funda+vot pentru primul raspuns care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| βeĺBŷŷ a răspuns:

Este miercuri dar au vacanta si apar de abia in toamna! Fundita?

4 răspunsuri:
| Xpert a răspuns:

Miercuri!

| SecretLady91523 a răspuns:

Miercuri,dar sunt in vacanta.big grin

| daBăliu a răspuns:

Era miercurea la 20:20, acum revin la toamna

| numerandom17 explică:

Mersi mult tuturor pentru raspunsuri...pacat ca acum sunt in vacanta, dar nu conteaza. inca o data va multumesc:*