| HEROINAhero a întrebat:

Hei TPU, imi puteti spune si mie toate team'urile din wrestling? cum ar fi Lay-Cool sau DX (D-generation X)?puppy dog eyes Mai pe scurt:vreau toate team'urile si de la dive si de la wrestleri doar daca le stiti pe toata nu conteaza.
Mersi mult:*

2 răspunsuri:
| RyanFlame98 a răspuns:

Team Hell No!-Kane si Daniel Bryan Rey Mysterio si Sin Cara Team Rhodes Scholars-Cody Rhodes si Damien Sandow Prime Time Players-Darren Young si Titus O'Neil The Usos-Jimmy Uso si Jay Uso Justin Gabriel si Tyson Kidd Primo si Epico Zack Ryder si Santino Marella Cam astea sunt toate din prezent

| GunDealer a răspuns:

Sunt foarte multe si sunt imporibil de numerotat.