| anonim_4396 a întrebat:

Simt ca imi pierd toata vacanta stand degeaba. Am nevoie de idei in legatura cu ce ar trebui sa fac in timpul ramas din vacanta, gen " 100 de lucruri pe care trebuie sa le faci inainte sa mori" aici e inainte sa merg la scoala laughing. Sunt deschis la orice ^^. In limita bunului simt. Deci, vreo idee? big grin

Răspuns Câştigător
| Rakanishuu a răspuns:

Apuca-te de un sport si daca iti place ia-o in serios.
Decoreaza-ti camera.
Ia-ti niste prieteni si uitati-va la filme in timp ce mancati ceva bun.
Du-te pe la strand/piscina cu prietenii.
Mergeti prin locuri noi din apropiere prin care nu ati mai fost.
Faceti-va poze, sau daca va pricepeti incercati sa faceti si filme.
Mai iesi prin oras cu rolele, catelul, bicicleta, skateboard-ul.
Uramreste-ti prietenii cand vezi ca se duc in tabara, la iarba verde s.a. si mergi cu ei.
Fa cu prietenii tai ceva frumos. Gen... un tablou cu poze, fel si fel de obiecte etc. care sa va aduca aminte de vara asta.
Bateti-va cu apa.
Gasiti un loc abandonat si umpleti-l cu grafitti.
Sunt multe lucruri amuzante. Sper ca ti-am dat idei folositoare. happy

6 răspunsuri:
| NeymarJr11 a răspuns:

1. Apucate de sport ca de ex : fotbal, handbal, baschet.
2. Iesi cu bicicleta si cu rolele tongue eu cu bicicletalaughing
3. Du-te la baie strand/dunare happy
4. Du-te in excursi, drumetii, cu cortu.
5. Si nu uita sa ti cu Real Madrid si Steaua laughing)
6. Bafta.

| sparky34 a răspuns:

Du-te si tu in excursii, fa sport, citeste.

| Skipper09 a răspuns:

Joaca-te minecraft pe pc, da-te cu parasuta, ie-si afara in parc etc. big grin

| SookiexD a răspuns (pentru Skipper09):

Joc minecraft laughing de ies la ora 3 seara de pe pc. tocmai de aia am nevoie de o escapada, si nu stiu ce... as fi in stare sa fac cam orice acum, doar sa nu fiu in fata calculatorului ^^

| Ioionela a răspuns:

Citeste carti care ti se par mai atractive
Iesi afara cu pretenii
Fa sport ( cu bicla, rolele etc)
Mergi in excursii
La petreceri
Stai si tu pe facebook si vb cu prietenii sa va faceti planuri impreuna
Posteaza poze cu ei
CATE SI MAI CATE SUUUUNT! big grin
Funda puppy dog eyes

| SookiexD a răspuns (pentru Ioionela):

Chiar absolut tot trebuie sa se lege de facebook? M-a tampit facebook-ul ala de tot. Ies pe afara, fac sport (bicicleta, cu mingea etc.) petreceri mai putin. e o idee laughing dar toata viata o sa mi-o petrec pe facebook? laughing