| Pitiicaa a întrebat:

Stiu o pagina (Cristina Ciobanasu-Fan Page) care are un filmulet cu Cristina cand multumea pentru like-uri.
Cum pot sa cer unui membru din Lala Band sa fac si eu unul? Sau ce sa spun? laughing
Sper sa nu primesc pareri proaste gen "Vaii, dar cum, tu nu stii?"!
puppy dog eyes E prima data cand merg la un concert cu bilet VIP. :*

Răspuns Câştigător
| JustMe34 a răspuns:

Ok.Eu n-am sa-ti zic "vaii, dar cum nu stii" pentru ca sincer nici eu nu stiu cum se face.Dar am cateva probabilitati.S-ar putea ca pagina de care zici sa fie "site oficial", adica actrita, Cristina sa stie de existenta lui iar poate admina acelei pagini e o cunostinta a cristinei si din cauza asta tipa a facut acel videoclip.Nu exista sanse sa faci si tu la fel pentru ca iti dai seama cate pagini i s-ar fi adresat ei si i-ar fi cerut acest lucru.In ce priveste concertul sa te distrezi, esti norocoasa.winking