| Bobbless a întrebat:

Hei TPU, tocmai am terminat de vizionat episodul 12 din Pretty Little Liars, am ramas putin dezamagita cand am vazut ca Toby e "A", le statea asa bine lui si lui Spencer. Dar chiar credeti ca e de cealalta parte? Eu totusi am niste dubii adica stiti ca i-a zis lui Spencer ca daca nu vrea sa ii spuna ce secrete are fata de el, va afla singur poate incearca sa il prinda pe " A " infiltrandu-se in acest grup. Sau poate ca nu. voi ce credeti?

1 răspuns:
| Adryana a răspuns:

Buna. Nici mie nu-mi vine sa cred ca Toby face parte din echipa lui A.Sa speram ca este cum spui tu si doar s-a infiltrat pentru a afla adevarul. Ramane de vazut totusi.