| Covrigel07 a întrebat:

Urmează ziua mea de naștere și nu am idee ce sa fac! Îmi puteti da câteva idei? Am 16 ani și aș vrea să petrec ziua cu câteva prieteni dar nu știu cum!
Dau funda!
P.S. Ziua mea e foarte curând (7 mai) deci as vrea sa va grăbiți!

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Câteva prieteni? Astia ce rasa sunt?

| elisatee21 a răspuns:

Organizeaza o petrecere cu toti prietenii, o petrecere cu o tema(bal mascat, petrecere in pijamale etc). Daca esti o gazda primitoare sigur se vor simti bine toti invitati tai!

Vrei sa iti petreci ziua de nastere participand la un festival in aer liber alaturi de prieteni? Atunci stii sa traiesti clipa si nu te dai in laturi de la nimic. Adori aventura si esti deschisa atunci cand vine vorba despre incercat lucruri noi.

Chiar si aunci cand nu primesti ceea ce iti doresti, reusesti sa te adaptezi cu o usurinta de invidiat.

O noapte petrecuta in club alaturi de prieteni te tenteaza atunci cand vine vorba de ziua ta? Atunci esti o devoratoare de distractie si nu reusesti niciodata sa refuzi o invitatie la dans. -

. Daca preferi o cina la un restaurant de 5* alaturi de familie si prieteni de ziua ta, atunci esti genul care nu se multumeste niciodata cu putin. Vrei intotdeauna tot ce este mai bun si adori sa fii rasfatata. Esti perfectionista si greu de multumit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La "petrecerea" ta sa il inviti si pe profesorul de limba romana din scoala generala ca sa iti predea putin. Ai nevoie URGENT.

Cateva prieteni? Mai gandeste-te.

| Adry05 a răspuns:

N-ai zis nimic, de buget, cate persoane, daca esti dispus sa plecati. Daca vrei ceva simplu si finut mergeti toti impreuna la o pizza sau fa-o la tine acasa daca ai posibilitatea. LA varsta ta nu merge altceva.

| MeForeverAlone a răspuns:

În primul rând, Happy Birthday!
Acum, aș vrea să cauți pe net filmul disney 16 dorințe și să te uiți la el dacă nu l-ai văzut, pentru că sigur o să-ți dea idei. Dacă nu știi ce să faci, întreabă-ți și prietenii, dacă tot o să-ți petreci ziua cu ei.,, Ce ați vrea să facem? Să ascultăm muzică dată la maxim? Să facem o cursă cu bicicletele? Să ne uităm la filme de groază? Să mâncăm până ne doare burta?
Nu știu, există multe lucruri pe care poți să le faci de ziua ta. Contează doar să te simți tu bine.
Baftă!