| BeautifulGirl1 a întrebat:

Hei,TPU! Va rog sa-mi dati idei ce pot face in timpul liber in afara de a citi a sta pe facebook sau pe pc. Ceva ce pot face pe afara.De exemplu am 3 pisici 2 caini dar nu stiu ce sa ma joc cu ei IDEI MUUUUULTE! OFER FUNDITA!

1 răspuns:
| xBaSaMaK a răspuns:

Buna!
Sfatul meu ar fi sa iti petrci acest timp liber cu rudele, vecini, prieteni apropiati etc. distrandu-va, facand ceva unic...Pentru ca o sa iti lipseasca candva. Eu din pacate, ma plictisesc stand in casa deoarece am probleme de sanatate ...Sincer chiar imi lipsesc iesirile pe afara cu prieteni, rudele, vecini etc.
Sper ca te-am ajutat... mult noroc.