| KeySHINee a întrebat:

Hei TPU voi ce faceti cand va plictisiti si aici ma refer de lucrurile facute pe calculator ce as putea sa fac pe calculator in afara de : twitter si facebook?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Joaca un joc cu lego de pe internet il scoti si iti va ocupa destul timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Myspace.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca si aici te plictisesti chiar ai o problema, poti sa vezi filme online, sa asculti muzica, sa vizionezi videoclipuri, sa cauti articole (absolut orice)care te intereseaza, sa inveti limbi straine, sunt multe site-uri unde poti face asta si e chiar foarte distractiv, plus ca exista si alte retele de socializare dar trebuie sa fii atenta, nimic pe net nu e ceea ce pare.

| KeySHINee explică (pentru anonim_4396):

Muzica ascult dar in rest nimic adica am incercat sa caut si jocuri dar ma joc 1 joc 2 si dupa gata nu mai joc ..in plus sunt pasionata de kpop

| KeySHINee explică (pentru anonim_4396):

Si alte site-uri de socializare in afara de faceboook si twitter nu prea stiu

| anonim_4396 a răspuns (pentru KeySHINee):

Daca iti place muzica poti descarca iMesh, are si chat

| anonim_4396 a răspuns (pentru KeySHINee):

Poti intalni tot felul de persoane pe iMesh cu care sa socializezi, trebuie doar sa stii sa faci putina selectie

| KeySHINee explică (pentru anonim_4396):

Si ce este acest iMesh?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un site de muzica. Mai poti sa instalezi skype sau messenger, sa vorbesti si sa te vezi in acelasi timp cu prieteni din lumea intreaga.

| KeySHINee explică (pentru anonim_4396):

O sa incerc dar nu stiu ce o sa iese din mana mea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să citeşti.

| elyfel a răspuns:

Joaca-te jocuri pe facebook, uita-te la filme, mai arunca o ocheada la televizor, rezolva puzzleuri si timpul trece mai usor

| SweetChild1 a răspuns:

Uită-te pe friv.