| sugus_8036 a întrebat:

vreau niste statusuri adrsate unui baiat de bataie de joc ceva de genu ca tiai batut joc.big grin

Răspuns Câştigător
| Patrăţel a răspuns:

M-ai avut. M-ai pierdut. Acum ma vrei. Nu se mai poate. Oricare va fi EA. Nu va purta amprenta mea.

Pentru un moment.Am crezut ca ma vei distruge.Dar uite-ma, acum sunt tare si chiar foarte dulce!

Nu te mai pot iubi pentru ca m-ai spulberat cu nepasarea ta distrugatoare.

Nu mai baga texte din astea. Uite-te putin la mine.Stiu ca te doare.cand ma privesti din departare. Uite ce-ai pierdut, si acum te pup de ramas bun! Pe zi ce trece.Tot mai bine-mi merge!

Poti sa faci ce vrei cu viata ta.Mie chiar nu-mi pasa.Mi-am dat seama ca fara tine.Viata e mult mai frumoasa!

Am Invatat Sa Suport.Viata E Grea.Dar nu Suport un TradaTor.Asta e Boala Mea.

S`a Schimbat Fata S`a Schimbat si Placa Vad ca Nu.tzi Convine acum Ca se`ntoarce Roata.Dar sa Stii ca de`acum Incolo aSa va Fi.Eu imi voi Bate joc Si tu vei Suferi!

Am Drumul meu acum Nu mai Vreau S`aud de tine.mi-a fost greu la Inceput sad Aqum mi'e bine Am Scapat de tine. Am Scapat de ToT Si NiciOdata la Tine n`am Sa ma Mai IntOrc!

Stii ca intr.o zi noi ne com revedea. Si`un simplu strain vei fi in privirea mea. Tu vei sti atunci ca nu mai sunt a ta. Ci a altuia.

Ce sa fac? Asta mi-e firea.Doar nu crezi ca in viata te inseala doar privirea.Tu plangi, mie imi vine sa rad.Si totusi te simt cum ma injuri in gand.

Iti va fi dor poate'ntr'o zi.cand, auzindu'mi glasul, vei sti ca nu am sa revin.Destinul meu e altul.
Ar trebui sa vezi adevaratele valori,ca nu toate pizdele sexy sunt comori

Crezi ca Ma faci Geloasa? Nu Fraieree! Nu ma Intereseaza! Oricum Te doare Inima cand te Uiti la Poza mea Asha ca ai Grija de Nasoala Ta! Te Pwpa Amika TA!

Vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata ta

Vezi tu scumpo,o fi stat si cu tine, stiu, stiu si c-a ars`o cu altele Dar el are o fata si pentru el, fetita lui e cea mai importanta Restu aventuri d-o nopate :-J

Tine`ti fata aprOape pentru ca intr`O zi s`ar putea sa realizezi ca ai pierdut` un diamant in timp ce u erai Ocupath` sa cOlectiOnezi piertriCele`!

Nu parasi persoana pe care o iubesti pentru persoana care iti place.Caci persoana care iti place te va parasi pentru persoana care o iubeste

Dedicatie pentru cel mare m-a distrus : Te cataloghez un cost, sau cel mai fraier fost!

[Ma vrei inapoi?] Ma pis pe Dorinta ta! [Ma iubesti?] Nu ma intereseaza iubirea ta! Degeaba vii acum la mine. Du-te dupa Tarfa ta si ai Grija de ea!

Poate ca nu sunt la fel de frumoasa ca ea... poate nu stiu sa fac ce face ea,dar ce fac eu,stii doar tu,ce face ea, stie tot cartieru!
Le pui conditii, la toti care te vor Uita-te, dar nu atinge si uite asa tu ii omori
Ramai cu tarfa ta`!***…ai grija de ea`!;]…oricum stiu ca ti se rupe inima cand te uiti la poza mea`;]

Vreau sa-ncetezi sa ma bati la cap! N-am chef de reguli m-am saturat! … Asa simt eu ca vreau sa traiesc … Vreau sa ma lasi sa fac ce-mi doresc
Iti place sa crezi ca toate vor cadea Ma placi si din prima spui ca sunt viata ta Cand tu n-ai habar de ceea ce gandesc Esti chiar patetic crezi ca te iubesc…

Regreti? Regreta! Pt ca acum e prea tarziu am plecat si n.o sa my vin.tu plangi. mie`mi vine sa rad. e neplacut. dar gandeste`te ca a fost invers in trecut.\
Nu vreau un increzut, cu portofelu` grosS`…vreau un baiat care sa ma inteleaga, si sa`mi vorbeasca frumoss….:X:X:X
plsss funda? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

Mmm, ce rea esti! Du-te si musca-l de nas mai bine! happy

| GanjaMan_1657 a răspuns:

Intreba-l daca a baut sampon ca face spumewinking