| Zooy_Rebeca_1992 a întrebat:

Vreau sa fac primul vlog(pe facebook pentru inceput). Si vreau cateva intrebari gen cele pe care le primeste Tequila la adevar si provocare, in fine voi zice si catev chesti de baza etc etc.
Astept raspunsurile voastre ¡™£∞§¶•ªº–≠œ∑®†¥¨ˆøπåß∂ƒ ©˙∆˚¬…æ«Ω≈∫˜µ≤≥

1 răspuns:
| MikeyKookie a răspuns:

Pai in primul tau Vlog spune despre tine
apoi fa un :
-Adevar & Provocare
-Alege dintre :... (ex: mar sau para?)
-Spui ceva interesant cum ar fi: Ce faci cand nu ai net...
-Spune lucruri haioase si fa teste cu prietenii (cumpara o revista care are teste din astea : ce culoare te defineste, ce fel muzica ti se potriveste etc.
-Joaca un joc cum ar fi : Poveste dintr-un cuvant ( tu zici un cuvant iar un prieten zice alt cuvant si asa mai departe ) ex:
eu: Azi
el: Am
ea: Fost
eu: Pe
el: Marte
ea: Pentru
eu: O
el: Sticla
ea: De
eu: Otet
intelegi?
-Fan Mail cand o sa fie cazul...
-Filmulete de groaza, amuzante, de actiune etc.
-Fa dansuri pe melodii
Cam atatea idei am acum.
Funda? big grin