| qtheodora a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva:
vineri voi merge cu clasa la parca place(discoteca) e cum vi se pare daca ma imbrac asa:
bluza-
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0&tx=70&ty=105
Pantaloni:
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:0&tx=58&ty=80
cercei-ceva in genul asta:
http://www.google.ro/......tp?/imgres 3449&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=296&oei=RFFpTaDKHsHatAb4_rT tDA&page=8&ndsp=18&ved=1t:429, r:0, s:128&tx=37&ty=53&biw=1280&bih=619
cizme-mai scurte ca astea fara toc fara aceea chestie sus si fara fermuar:asemanare are model asa
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0&tx=60&ty=102
Funda

Răspuns Câştigător
| IHateLuvStorys a răspuns:

Eu zic ca o sa iti stea super:X
ai gusturi bune la imbracaminte...
succes pe vinerihappy

23 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Buna!
Imi place tinuta.E destul de simpla de aceea imi place.Decat sa te impopotonezi ca o sorcova mai bine o lasi mai moale.
P.S.Nu am spus asta numai pentru funda, am spus pentru ca asta cred eu.

Bafta!

| Robert a răspuns:

Ar merge toate mai putin cizmele.Nu merg pantalonasi 3/1 cu cizme.

| qtheodora explică:

Gen 24

| qtheodora explică:

Nu ca clasele I-VI nu eu sunt a IV-a

| missReckless a răspuns:

N-o să îngheţi?

| IoanaTempah a răspuns:

E o tinuta interesanta!happy Iti urez distractie placuta happy

bye bye :*

| 3ntzz a răspuns:

Buna!
Pai este chiar frumos dar dupa mine... cerceii nu se prea potrivesc.
Auzi? Tu esti in Timisoara nu? La ce scoala esti?

| Gufiii a răspuns:

Ar fi frumos funda?

| Biia a răspuns:

Imi place e o combinatie frumoasa:P,nu prea sunt de acord cu pantalonii scurti, eu una asa opta pentru un blug alb lung:D, uite aici:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Sper ca te.am ajutat.
~>Take careee`!

| Dootzy a răspuns:

Da,eu cred ca ar merge, dar daca e putin mai cald.Scuze,eu iti zic ca e tare sa te imbraci asa, eu iti zic de frig pentru. ca stiu cum e la mine.Mult noroc sa te decizi.

| βǿβǿ a răspuns:

Eu zic ca merge
happy

speri sa te distrezi happy
bafta >big grin

| MasQueNada a răspuns:

Pare ok pentru discoteca si in acelasi timp destul de decent. Doar sa nu te incomodeze faptul ca bluza nu are bretele. Adica sa nu se lase in timpul dansului si sa trebuiasca sa tragi de ea mereu.

| Honey_8888 a răspuns:

@teodora00 eu sunt a 5-a tot la gen 24happyŞi eu am fost anul trecut a 4-a şi tot am fost la consursul Miss&Mister...Şi merg şi anul ăsta împreună cu @Bynakka99 suntem aceeaşi cls.Şi să ştii că îmi place cu ce ai ales să te îmbraci:*

| Dope a răspuns:

Ai facut o conbinatie ffff buna, si se potriveste ffff perfect happyimi place, chiar mi-ai dat o idee si mie. PAhappy

| BoboooBubuuu a răspuns:

Super!
Si eu merg vineri la parca place cu clasa abia astept sa te vad si apropo participi la MISS si MISTER?

| ninaelenadobrev a răspuns:

E faine imbracamintea si cred ca pantalonii au culoarea potrivita

| OmNom a răspuns:

O va fi bine doar daca nu e frig pentru pantaloni: sper sa te distrezi

| ByankaM a răspuns:

E suuper...cred ca e o costumatie excelenta...si posibil sa iti stea binewinkinghappy

| Bibiancabibi a răspuns:

Este o combinatie destul de perfecta!
Dupa mine bluza, care este mai mult un tricou nu este potrivita pentru sezon iar cu o helanca nu prea arata bine! [ parerea mea! ]
As spune sa cauti alta bluza si e destul de ok! de ex o helanca si niste margele ca acestea sau asemanatore ar merge de minume! :x
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Sper ca te-am ajutat! >:D<

Răspuns utilizator avertizat
| dyenutza_7373 a răspuns:

Super,se potriveste dar ce culori le ai/? ceva care se asorteaaza?

| Sara_4496 a răspuns:

Foarte frumosbig grin ai asortat ft bine. numai ca mi se par cercei putin cam incarcatzi sau cum sa-ti zis. intelegi tu...
dar despre pantaloni si bluza nemaipomenit...si cizmele sunt frumoase mai inteles mai scurte si fara toc :X depinde ce inaltime ai greutate( daca esti slba sau mai plinuta) si tot ce tine de aspectul fizic. te poti face dizainerbig grin...
distractie placuta!

| XoXoChiqy a răspuns:

Merge,dar fara pantaloni albi, dar ar merge niste blugi bej sau blugi spalaciti dar este ok si asawinking