| alice333 a întrebat:

Vreau si eu niste provocari amuzante pe care le-as putea face in casa. Ceva gen Tequila... Stiti? Dau fundita celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| CaLyStuu a răspuns:

Sa bei otet, sa te speli pe dinti cu mustar, sa tragi piper sau boia pe nas, sa mananci o lingurita de sare, sa bei 2 pahare de apa calda, sa iti aspiri parul laughing Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa ti in mama sare plus gheata sa vezi o reactie chimica pe mainile tale

| alice333 explică (pentru RAY):

Mersi, am mai incercat-o si e foarte naspa!

| neutrino a răspuns:

Ai incercat cu cateva (?!) sticle de Tequila, cu cei din casa, si nu a dat rezultatul dorit?