| kaileemckenzie a întrebat:

Hei kiss un baiat la ce se uita prima data la o fata ( ma refer la un baiat cand ii place de o fata ) cred ca primul' lucru' e infatisarea...in rest la ce se mai uita...big grin

Funda >big grin

Răspuns Câştigător
| Ssssst a răspuns:

Cand te vad pe strada se uita la fata,par,ochi,zambet,sani,abdomen, fund, picioare, la felul cum mergi si cum esti imbracata.
Daca ajung sa te cunoasca sunt atenti la vocabular, comportament si mai ales la voce.Ti-o spun din propria experienta:baietilor le plac fetele cu voci subtiri si dragalase.
Baietii analizeaza foarte mult o fata pana sa ia o decizie in privinta acesteia si critica foarte mult; IAR EI NE FAC PE NOI CATE! happy

5 răspunsuri:
| enisting a răspuns:

Inafara de infatisarea fizica se uita la comportamentul pe care il ai, la ce iti place si la ce nu si. cam atat.
Sper ca ti-am fost de ajutor

| TreiSurori a răspuns:

Depinde de baieti.
90% dintre baieti se uita prima data la fata,sani, fund.
restul se uita la comportament.
Se uita daca esti curata, ordonata, draguta, de treaba.
Si normal ca infatisarea conteaza cel mai mult, mai ales pentru ei.

| dienuta1990 a răspuns:

La sani, la fund si la haine.

| frikk a răspuns:

La formele corpuluilove struck

| SmRpT a răspuns:

Mda,primul lucru asa e sa fie frumoasa, al doilea sa arate bine la corp, sa nu fie nici plinuta dar nici prea slabuta si sa fie frumos imbracatathinking