| sorynna03 a întrebat:

Hei. Va rog dati-mi si mie un cont de Second Life ca vreau sa ma joc dar nu am cont pay pal si nu stiu cum sa fac... va >roooogbig grin

5 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Vezi că dacă chiuleşti la orele de engleză, nu întelegi ce scrie pe site? o_o Îti poti face cont aici: http://join.secondlife.com/? lang=en-US

| sorynna03 explică:

Stiu destula engleza. sunt in stare sa ma descurc. doar ca trebuie sa introduc paypal! si nu am

| Laura a răspuns:

Nu trebuie să introduci nicăieri big grin

| sorynna03 explică:

Ba da...trebuie... daca pun o varsta mai mare de 18 ani nu imi cere dar imi da eroarea urmatoare : You must be 13 or older to create a Second Life account.Try again later or visit our Support page to contact Customer Support.
si daca pun o varsta sun 18 ani, adica 16 cat am eu imi cere tara in care locuiesc si ID Method / mobile phone or PayPal. mobile phone merge doar in USA iar PayPal nu am. ce fac?

| Consumptive a răspuns:

Daca am inteles eu bine, ai 16 ani.
In Second life nu accepta minori, asta inseamna ca nu poti juca daca nu ai acea varsta. Tu probabil ai bagat o data mai mica decat 1991-1992, iar acum chiar daca pui o data mai mare decat cea precedenta, calculatorul te "vede" ca minor, deci trebuie sa restartezi si etc.