| anonim_4396 a întrebat:

Hei,voi ce faceti in weekend uri? happy Ma plictisesc si d.aia intreb

3 răspunsuri:
| CristineCriss a răspuns:

Apăi,dacă mami ma "iubeste" ma pune sa fac curat laughing, ma uit la un film (F.R.I.E.N.D.S sau friends with benefits) si ies cu fetele, teme si plictiseala mortala laughing.

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Nici eu nu prea fac nimic.

| Sn4k3 a răspuns:

Stau degeaba gandindu-ma ce sa fac laughing, ma uit la un film/serial, uneori mai ies pe afara cu prietenii (vreo 10-15 minute laughing, dupa plecam toti ), ma mai antrenez. si joc un joc pe pc daca sunt supeeeer plictisit, dar in general stau degeaba laughing. Tu ce faci de obicei? Mi-ar prinde bine niste idei laughing?