| anonim_4396 a întrebat:

Hei, voua vi se incarca barnbuddy pe hi5?sad

10 răspunsuri:
| SummerSmile97 a răspuns:

Din pacate nu! sad

Raaalucaaa ^.^

| Licuriici a răspuns:

sad nu...
Stai linistita ca isi va revenii. :*
E epuizat saracul rolling on the floor)

| TraficantaDeVisee a răspuns:

Dap phay mye my se incarca nuh shtyu de ce nu ti se incarca si tie oricum e am naspa jocul

| bubu19 a răspuns:

Nu mie nu mi se incarca nici un joc! de ce oare?

| nigel a răspuns:

Da. big grin Cand se incarca, iti apare imaginea cu ferma, dai pe ea si o sa se reincarce... Funda?!

| Chrristina a răspuns:

Pai nu mi se incarca
Dar faci asa:
In timp ce astepti sa se incarce scrii acolo la search in dreapta Barn Buddy si o sa iti dea jocul... Dai click si asa merge big grin
La mine a mersthinking Acum depinde
Oricum succes :*!

| Sorelaaaaa a răspuns:

Hei buna, ca sa-ti mearga B.B. da mai multe ori click pe imaginea aia de sus, a jokului >big grin

| beautifulkiss a răspuns:

Buna nu, dar adineaori am incercat ce a spus @нaʟʟυcıпσɢεп si chiar merge si imi merge ca uns.Multumesc mult @нaʟʟυcıпσɢεп in sfarsit am putut intra sa-mi salvez plantelelaughingNumai bine.

| Chrristina a răspuns:

Cu placere :*
Ma bucur ca am fost de folos big grin

| crooxel a răspuns:

Nu...sadcred ca mi'au murit toti boschetiilaughing