| Tzitzi12 a întrebat:

Hei vreau sa imi iau un Samsung Corby imi puteti spun la ce esteel cel mai bun, Gen : Muzica, Jocuri... Etc. Si ceva convingator ca sa il iau.Si cei care aveti Corby, sunteti multumiti?
Fundoii si vot

Răspuns Câştigător
| AnaBlackVampire a răspuns:

Buna! Eu am corby si sunt multumita. L-am scapat poe jos de sute de ori si nu s-a intamplat nimic cu el tongue.
Cu muzica e ok...se aude bine si are volum destul de mare fata de alte telefoane. Jocuri n-are, trebuie sa iti pui tu. Alegi culoarea care iti placewinking si iti da 3 carcase :1 cu model alta simpla si celalta neagra.

Sper ca te-am ajutat. Bye!

8 răspunsuri:
| alle332 a răspuns:

La muzica se aude superrr si la felul cum se vede ceva mai convingator nu pot spune aaaa si iti da vreo 5 carcase de schimb la el...Eu una in principiu sunt super multumita de el daca il scapi pe jos nu se strica nu nimic...Paa

| HandsOfTime a răspuns:

Eu am Samsung corby txt si sunt multumita de el.Il am de un an si acum e la moda, bateria tine cam 3 zile depinde daca asculti muzica si te joci.

| Levisxdd a răspuns:

Nu til luawinking Vei Regreta iti spun eu... nu e cinestie ce are o vecina si nu e prea bun ia-ti altulwinking Funa big grin?

| Xlove64 a răspuns:

Deci uite caracteristicile telefonului
http://telefonultau.eu/products/Samsung-S3650-Corby-Festival-Orange.html
Mai jos de video

| dulcik_5606 a răspuns:

Pai eu am corby sunt multumit la jocuri pot intra peste 30 de jocuri din cate am eu pe al meu muzica excelen se aude doar ca nu se mai produc telefoane corby

| Nobodies a răspuns:

Pff Samsung Corby e bun pentru bunica'mea...ia'ti Sony Ericsson xperia play, sau daca nu ai bani pentru el thinking corby. desi e destul de nasol. dupa parerea mea xD

| girl99as_7693 a răspuns:

AM eu, iti da 3 carcase-mie imi tine foarte mult bateri(peste 1 saptamana),muzica se aude ok,se aude si tare,e rezistent, poze sunt destul de clare, l-am scapat pe jos si nu s-a stricat.Mie imi place mult.

| zuzzzuuu a răspuns:

Buna eu am corby si sunt foarte multumita de el. L-am scapat de nu stiu cate ori si nu s-a intamplat chiar nimic cu el. Muzica se aude super ok iar pozele le face foarte bine. Jocuri nu are pe el, trebuie sa-i bagi tu. Iti da 3 carcase: una cu model, una simpla si una neagra.