| Madalyna29 a întrebat:

Hei! Vreau si eu niste nume de reviste. asa gen BRAVO happy Cu postere :X [in special unde stiti ca pun mai mereu postere cu One Direction] + Si mai multe detalii..gen cand apare, pret. happy
Mersii! Dau funda pentru cele mai multe :*

Răspuns Câştigător
| inmedio1 a răspuns:

Buna Madalyna

In magazinele Inmedio poti gasi diverse reviste straine cu postere precum: Popcorn sau Bravo (din Germania), Kerrang, Bop sau Tigerbeat (toate din Anglia). In cazul in care esti interesata de aceste reviste, poti urmari blogul nostru pentru a afla cand apar noile editii ale lor: http://inmedio.ro/blog/

3 răspunsuri:
| TellaPro a răspuns:

CanCan

| Rockerul2012 a răspuns:

Postere de calitate (hartie OK, dintr-o bucata, nu indoite) gasesti pe www.posterstore.ro

| KinkyDive a răspuns:

Popcorn
Cool girl
Glamour
Teen Vogue
Bolero
Tu
Avantaje