| Nicol_6787 a întrebat:

Hei vreau si eu sa-mi personalizez profilul la blog cu fondul format din imagini puse de mine nu alea comune.Va rog ajutati-ma! Cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| JBStandsForMe a răspuns:

Adica vrei ca fundalul blogului sa fie diferit?
Atunci mergi la Design > Pagina de design a sabloanelor > Fereastra de fotografii. Apoi pe o banda laterala scrie Fundal, iar la o imagine apare eliminatre imagine (click). Dai click pe patratul gol si iti apare o fereastra cu niste optiuni. Ce mai de sus este Incarcati o imagine. Apesi si pui.