| Anna04 a întrebat:

Hei vreau si eu sa-mi scrieti replici "dure" sau insulte va rog.

4 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Cea mai tare recplica :suck my dick laughing sau hai si tiri date drk (mai bine nu o folosi pasta ca e cu ala cu coarne )

| LightDr a răspuns:

"Sa sugi o ceapa"
"Ciorbistule"
"Ma putifer"
"Ma spider mucule"
"Ma mucifer"
"Ma de ce iti curge magza aia nucleara din bordeu maaa si nu te stergi?"
"Maa uratanie cu mecla de cersetoare gen tampon cu aripiare, intre tate ai par iar din ureche iti curge zar! se vede ca esti un copil al padurii"
"Ma rasistule cu puta de ca ca t."
"Cand intru in mata nu mai iese vie de acolo"
"Se vede ca mata e un babuin, tu ai o puta si un cur!"

| pittiyoyo17 a răspuns:

Intra pe obscen.ro.nu cred ca e indicat sa le scrii aiciwinking
. pwpici