| JustSmiiile a întrebat:

Heii! Am nevoie de mare ajutor. Vreau sa ma tund bob dar nu sunt sigura pe aceasta optiune si as vrea sa ma ajutati sa imi spuneti ce frizura mi se potriveste. :) Sa imi dati chiar si o poza daca doriti. Uitati o poza : http://www.facebook.com/....../photo.php Momentan asa sunt tunsa cu breton si in scari. Vreau sa precizez ca am parul des dar cu fire subtiri, ceea ce il face sa fie rar. Daca doriti mai multe poze dau id-ul pe privat. :D
Va roog vreau raspunsuri rapide deoarece la 5 am programare.
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Cosmina33 a răspuns:

Te sfatuies sa te tunzi bob asa m-am tuns si eu daca vrei iti pot sugera bob asimetric. funda?

1 răspuns:
| AstaMik2 a răspuns:

Cred ca ti-ar sta bine tunsa scurt in spate iar in fata cateva suvite sau chiar putin mai multe lungi, nu stiu cum vrei tu