| pitic3207 a întrebat:

Heiibatting eyelashes
am o intrebare:-s
pai am o prietena la care vreau sa-i aflu parola d`mess!big grin
cum eu aflu explicati`mi fara site-urikiss
fundita care`mi spun!

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Adevarul e ca NU exista nici un program cu care sa poti face asa ceva. Dar nu pierzi nimic, adica daca ar fi asa ceva toata lumea ar fi folosit pana acum si s-ar fi spart o gramada de parole. Nimanui nu i-ar placea asa ceva si sunt sigur ca nici tie.

| Candice a răspuns:

Daca vrei sa-i aflii parola de mess inseamna ca nu ti-e prietena. laughing

| Andreea_8316 a răspuns:

Poti sa te apropii de ea [sa te prefaci] si sa tio zica si tu sa ii zici una gresita sau daca ai pe cineva apropiat care sse stie la calculatoare sa iti insetaleze un program de spart parole