| nanalicious a întrebat:

Heii! Am o problemă... Sunt la verișoara mea, la oraș. Aici nu am prieteni, e seară, ea lucrează fiindcă e weekendul ei de lucru și eu nu am ce face! Am citit, m-am uitat la filme etc dar nu mai știu ce să fac. Idei?

4 răspunsuri:
| DianaDobritoiu a răspuns:

Iesi in oras. Asculta muzica. Mai uitate la filme, sunt sigura ca sunt foarte multe pe care nu le-ai vazut happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa faci ceva de mincare,fa farse la telefon,suna-ti colegii de scoala,deseneaza, uita-te la niste filme de groaza, scrie ceva, joaca-te pe facebook, stai pe ask... sper ca te-am ajutat.

| nanalicious explică:

Aș vrea să citesc niște bloguri despre viața unor persoane, nu știți?

| LTAA a răspuns:

Raspunde la intrebari pe TPU.