| Allecss95 a întrebat:

Heii...am si eu o intrebare pentru. voi.am 12 ani si vreau sa fac rost de niste bani. Dar as vrea sa ii obtin in decurs de o saptamana. Ce as putea face ca sa strang bani?(in afara de a aduna maruntis de prin casalaughing ). dau fundabig grin.

Răspuns Câştigător
| Madalinaaaaaaaa a răspuns:

Pai ...si eu strang banibig grin De exemplu...banii de pachetbig grin SIGUR ITI da bani de pachetbig grin II STRANGI si nu-ti iei pachet:d si asa o sa strangi multi banibig grin Am facut-o si am stramns 30 de lei 50 de lei, 80 de leibig grin

1 răspuns:
| Speed12 a răspuns:

Pai si eu am 12 ani si m-am gandit si eu la acelasi lucru ca tine.In vara anului trecut am adunat jucari de prin casa si am faccut o vanzare.Dar poti incerca sa vinzi ceva creatt de tine, gen limonada sucuri naturale si chesti din astea.Te rog da-mi funda