| danmihail a întrebat:

Heii! Am si eu o problema... Vreau sa stiu daca "general management models" este o teapa? dau vot+

Răspuns Câştigător
| Prishille a răspuns:

DA, ESTE O MARE TEAPA, daca nu ma crezi pe mine, citeste aici: http://www.b365.ro/......81861.html

3 răspunsuri:
| AnaSuricata a răspuns:

Da,este o mare teapa.Am luat-o si eu.

| danmihail explică:

Ma pis pe ei! dar stiti ce am facut am stat acolo vreo 2 ore si am stat langa ei... si daca se ducea la o persoana ii spuneam ca este o teapa si nu mai avea nici un pacalitlaughing)) sa ma pis pe ei. am inghetat acolo dar a meritatbig grin

| elena1983 a răspuns:

Mare teapa am luat si eu de la agentia fantoma PRO FASHION AGENCY, sunt niste escroci, prostesc trecatorii si nimeni nu ia atitudine...