| InjectabilTerror a întrebat:

Heii happy. Am un cont pe SunPhoto cu Britney Spears si chiar nu mai am idei ce album sa fac. Orice idee este bine venita. FUNDA, restul vot. :*

Răspuns Câştigător
| britney4kevin a răspuns:

Vad ca esti faana inraita :si cum este azi ziua ei de nastere ti-as sugera sa pui poze cu ziua ei de nastere... am si eu cont acolo si sunt fan britney. daca vrei sa vb cu mine ne vedem pe mess : britneyb81 :X

funfa?

2 răspunsuri:
| mimikafrumusika a răspuns:

Pai ai o multime de optiuni.Nu mai copia pozele de pe site-uri.Ia-ti u aparat foto si fa tu pozele.De exemplu:
-o zi din viata mea
-poze cu tine si prietenii tai
-poze cu plante, flori de sezon
-anotimpul iarna
...in care sa ai poze mai neobisnuite
Succes!

| InjectabilTerror explică (pentru mimikafrumusika):

Pai dragut`o, eu daca vr sa pun poze cu mine nu mai faceam cont cu Britney S.; o