| Alecsaa a întrebat:

Heii buna la totii love struck As vrea si euu statusurii kiss Multumesc anticipat love struck.

Dau fundabatting eyelashes.

Răspuns Câştigător
| Evaa a răspuns:

* Vezi tu?! Ea nu prea stie ce se intampla, dar stie ca o adori! Tu sti ca ei nu`i pasa, si asta iti da fiori! Iti place ca se lasa greu, iti place ca e cuminte... Tu nu prea o minti pe ea... Dar ea mereu te minte! love struck *

* Nu stiu ce se intampla, sunt departe de realitate! Cand nu esti cu mine... O zis pare o eternitate! sad *

* I`m not the girl you knewed along time ago, maybe you didn`t observe that from a while i grow up! :Xx *

* You are too proud to stop her, thinking that she will come back! *

* Au fost zile si nopti, Au fost tigari si sticle! Au fost zambete, Si lacrimi, Si diverse tentative!:-> *

* Prea multe certuri prostesti! M-am saturat sa te crezi ceea ce nu esti! winking *

* Nu mai am control, Esti de`asupra mea! love struck. E ametitor. Vreau si tu sa simti asa! love struck *

* Cat de usor imi e sa`tszi spun TE IUBESC :X.Shi cat de greu mi-ar fi sa te parasesc!>big grin < *

* Azi te urasc, Si te iubesc! Si chiar te urasc, fiindca te iubesc!; x.Si simt asa, din vina ta.Aceleash`sentimente ce schimba viata mea! *

* Imi impui prea multe, Chiar daca sunt chestii marunte! winking Crezi ca ma vei schimba?! laughing.Asta` i doar parerea ta! happy *

* Nu vreau sa renunti la ei peNtru mine.Ci sa te comPorti la fel de bine! love struck *

* Mii de voci in capu` meu imi spun :''Heyy! Incearca sa te aduni!''. Si promit din nou, sa nu mai cred in promisiuni! big grin; x *

* Tu imi spui mereu ca sunt viata ta, Sufletul tau. Fiindca nu vreau sa te pierd, Incerc sa te cRed! love struck; X *

* Tu esti vinovat, Pentru tot ce s-a intamplat! *

* Fii mai atent la ceea ce iti voi spune! De restul` nu ma intereseaza, da`o`n *** de lume! love struck *

* Vreau sa ma faci sa ma topesc de dor...Sa ma faci sa-ti spun mereu ca te Adorr!; x *

* Mereu cand iti va fi rau sa te gandesti la bine! Nu uita, ca ma ai de paRtea ta pe mine! >big grin < *

* Ea, poate e singura ce poate cand apare sa-ti trimita problemele departe love struck *

* Ea este pentru unu`! Nu o pot avea doi batting eyelashes. Dar face ca intre cei doi sa se nasca un razboi. love struck *

* It`s not supposed to feel this way, I need you, I need you, more and more each day! big grin; X *

* Poate ca n-ar fi fost asa, Daca tu nu ai fi vrut alTceva! Am incercat sa-ti fiu pe pLac. Dar acum e ranDul tau sa plangi nu mai pot sa tac. winking *

* Priveste-ma atent, Si poate cu regret! M-ai vazut cu el, si te-ai uitat inSistent.CrEdeai ca voi suferii?! Acum nu mai plang, Acum rad, Sa stii!

* Iti voi impartasii, un strOp de fericire` n fiecare zii! *

* Decat sa ma gandesc la ei, mai bine imi fac mii de idei.Cu tine timpu` sa` l petrec.Si sa invat sa te Iubesc love struck *

* Mai gandeste-te o data. Cum ar fi inima ta, Atunci cand nu mai e ea?! big grin *

* Priveste in jur ca sa poti vedea adevaraTa dragOste a ta!; x *

* Te ador mereu, pe cuvantu` meu love struck *

* Nu trebuie sa faci un efort sa ma iubesti, Daca nu sunt eu gandeste-te cat de singur esti :-P *

* Iubeste-ma fara nici un regret, PrOmit sa fiu sinGuru` tau deFect. love struck *

* Par mereu nocenta si copilaroasa...Asa toti imi cad in pLasa! devil hee hee :Xlove struck *

* Baietszii te` sa` nvetsze, Sa iubeasca feTele cu doua fetsze! love struck *

* Suntetszi doar cristale false, Care cand le ating se sparg! GelOzie si inVidie, Este tot ce avetszi in cap! *

* Nu conteaza ce a fost, Ci ce va fi de` acu` naintewinking *

* Spui cuvinte mari, Pe care nu le`ntszelegi, Inainte sa pleci, Lasa` cheia sub presH. hee hee *

* Pune-te in genunchi, Si reprezinta-te! Acum ridica-te, Sterge-te la bot sHi prezinta-te.big grin *

♥. `Ca o pata pe camasha, totul se scurge. Aazi e dragoste cu pasiune, maine fuge. nimic nu tine o vesnicie.Astazi, un suflet plin de fericire, maine plange. sad

♥. El a fost d vina ca de fiecare data.Inceteaza fata sa te mai crezi vinovata. Ti. a promis...stiu! Te. a mintit.stiu! El o sa regrete cand e prea tarziu! winking smug

♥. Flori uscate`ntr`un buchet. le privesc si te astept, intoarce`te la mine straight face. Nu`mai eu si linistea suntem in camera mea. imi e atat de greu fara tine straight face

♥. Amintirea ta e inca prezenta. Ca o ploaie de vara rupe totul in sufletul meu, dar incetisor.Ma arde si ma uda in acelasi timp! sad

♥. O toamna ne-a legat. O iarna ne desparte. cu toate intr-un timp pana nu se mai poate. Ai fost odata tot. lumina pentru mine! Voi incerca sa las, sa vina de la sine love struck!

♥. Stiu ca am gresitblushing dar promit ca nu mai fac :* Uneori. ma port prosteste blushing de parca as avea in mine un drac devil Dar tu nu stii sa te superi pe mine >big grin < desi e foarte usor sa o faci sad Fiindca sunt experta in tampenii blushing pot umple pe oricine de draci laughing

♥. Am crezut in tine. am crezut in Noi. Si-am crezut ca langa Tine sunt invingator! straight face Am crezuT in vise. Am crezuT in sanse straight face Dar toT ce mi-am facut sunt. iluzii false` sad

♥. mmDa. Si iti aduci aminte cand iti spuneam. cuvintele alea pe care le rosteam?! Iti aduci aminte cand stateam. Pe banca aia, noi doi eram. Nu cred. pentru ca totul ai uitat. si cuvinte dureroase ai spus! straight face

♥. hai spune-mi, de ce nu mai dormi serile? ...de ce ai putere sa-ti indeplinesti visele? ...sunt multe intrebari la care nu ai gasit un raspuns, de cand ea in inima ti-a patruns!

♥. Zilele trec incet alteori prea repede prietenii pot sa te ajute dar si sa te lepede!

♥. Banul tine stomacul satul ai buzunarul full da` atata timp cat n-ai cu cine sa imparti e totul nul!

♥. ii curg Lacrimi pe Obraji sad`. Vrei sa Le stergi. dar n`ai curaj! Nu e doar o aparenTza! E un gesT de indiferenTza! :*

♥. imi amintesc, SMS-uri sterse, numere ascunse, oricum am mult prea multe surse, mult prea multe spuse, multe intrebari puse tie, putine cu raspuns din partea ta, dar fie, las de la mine!:*

♥. Adu'ti aminte, intotdeauna ai fost artist la cuvinte si le strang sa ti le'ntorc, fara sa intorc tot ce a fost caci m-am intors de 2 ori si am inteles ca n'are rost! love struck

♥. Acum pare pustiu si as vrea sa stiu ca tii la mine, sentimentul e inca viu si se mentine si in mine happy

♥. am facut mereu ca sa ne fie bine si chiar daca nu vom fi impreuna, chiar daca te voi vedea pe strada cu alta de mana, am facut tot ce ai vrut, am facut tot ce am putut, vei ramane amintirea zilelor ce au trecut.

♥. oRice` ai face. tot` n`ai putEa uita` de EA! Ea e` antitodul` tauu`... Ea e` cea care` a avut` mereu` gRija de sufLetu` tau` love struck!

♥.´Vreau talk to the hand sa-tSi 0fer :*! ce tsi-am pr0mis love struck. Vreau smug! viata talk to the hand tha reala day dreaming ´. Sa fwie :*! dwe ´ vis >; d

5 răspunsuri:
| βσσblėėŝ a răspuns:

O să ramână amintiri blocate în ochii nostri goi. Că se`nvarte ceasul si nimeni nu-l va da inapoi

stralucesc` ca un safir`! love struck diamanthu` cel mai fin`! love struck nu`i frumos` si nu e bine` sa the pui egal` cu mine`...caracteru` tau infecth` ma indeamna sa-ti dau jett`! oh go on

. diStantSa` invinge`. sperantSa ultima m0are`. chiar` si atunci` cand' sentimentuu` doare. t0th gaSesthi O` scaparee!`.^^

● Eå nu se ´ compara cu restul ´. e tot ´ ce åi visat´. Åi 0´ viata normala´!? 0 så ´tSsi`0 deå peste cåp´! love struck

#♥ SI pentru el, esti doar o simpla fata. Mai mult de'atat nu ai fost niciodata.

-●Am ganduri interzise, dar imi sunt permise nu mai sunt cum eram, acum zambesc, atunci plangeam`●

♥ I am тнe яeasoи of yoυя sмile ♥

Vad stele verzi, cum tu nu le vezi? acolo intre farfuria zburatoare si omuletii verzi:X

E scanteia care declanseaza focul, butonul care controleaza jocul! Cireasa care decoreaza tortul, Mecanismul care pune in miscare totul; x!""

Totul mi se pare un semn de intrebare. Traiesc intr-o poveste si visul e culoare, asta sunt eu. Mereu visatoare, cand am totul la picioare!; x"

Chiar daca el n`o sa`mi mi spuna "Noapte Buna" Sau pe strada "Buna". Am prietene care ma suna.Ca sa`mi spuna."Fataa esti de 1000 de ori mai buna.Decat aia pe care o sunawinking.laughing)):X!

Educata de destin. Simt mult. Arat putin.:X Eo nu ma`ntrec cu nimeni si nu port alta fata. Sunt succese care ma`njosesc. Si infrangeri care ma inaltza.love struck"

De-a lungul timpului am invatat cu totii s-ardem gazu/Nu vreau sa schimb macazu’/Nu cred ca ar mai fi cazu sa spun ca toata lumea e pierduta-n spatiu

Lasa-i p` altii s` se agite, so what? Nuu` conteaza cine comenteaza! Iar daca` esti p` faza 0 s` vezi ca nu` m` intereseaza!

Nu incerca sa fii a lor • Sunt multi care nu stiu ce vor • J` tine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete

Cazi... Te ridici ...Tot ce-ti zici e RABDARE
Plangi. Te distrugi Vrei sa fugi Si te doare
Dai tot ce ai si ce n-ai Totusi pare ca nu te descurci sa le pui lumea la picioare

Ca un suflet de copil ce refuza sa creasca... mi`e egal cu zero ce crede lumea asta proasta!

PrOstii, iluzii si cuvinte falSe gen "te iubesc" cOmpOrtament cOpilareSc asta a fost un simplu' test!

Am gresit ca te’am considerat un prieten adevarattongue

Am nEvoiE de CinEva Da`n`Am NevoIe De oRiCinE... aM NeVoIe Doar de Cei Care AU nEvOiE de mine ]"

Sa te`mbraci in r0z sh m0v, s` nu`tsi pese d nimic, s` ai timp d tine`, s` te`nd0pi cu ci0c0lata cu lapte, s` fii sincera, s` razi ink` la desene animatehappy

Si nu uitawinkingorice s’ar intamplatonguezambestebig grinnu dramatizahappy

SenZatsSia`e uniCaa`, do0za de risSc e miCca`. ViCiul meu impliCaa`doar placeRe si DependEntsSa psihiCaa`love struck

| kinderdoll a răspuns:

uite aici cateva.
Iti place sa fii mângâiat? Sa fii atins si sa fii pipait? Si… sa fii încins? Îti place respiratia celuilalt lânga urechea ta? Sa îti respire pe gât sau pe fata? Îti place sa încerci pozitii noi? Sa începi rece si sa sfârsesti cald si transpirat?… Atunci mergi cu Maxi-Taxi!

Iubeste-ti aproapele, dar sa nu afle nimeni…

La femei e ca si la fotbal…. dai si pleci.

La o zgura de aer!

Lasa un mesaj pe propriul tau risc!

Inteligenta ma urmareste…. dar eu sunt mai rapida

Nu sunt complet inutila…. cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.

Plecat sa fac planuri

Pap un mar, daca vedeti idle prea mult chemati salvarea, inseamna ca mi-a ramas maru in gat de la cat m-ati injurat

Astazi eram in biserica si cand ma uit la cucoana de langa mine. isi aprindea tigara.Doamne sa scap berea din mana nu alta…….

Daca ai vointa poti muta si muntii, daca ai creier ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza

UPC=unirea prostilor computerizati

:*:*

| MBG a răspuns:

1. DND! Servesc o supa cu umbra de pui!
2.Ma bronzez la lumanare! DND!
3.Bizi...imi cos maieul in cothappy
4.Nu va deranjati sa ma deranjati.
5. Ultimul care m-a deranjat e inca dat disparut!
6. DND si DNFD … pentru fanii mei!
7. Taci in liniste…!
8.Dorm ca un ingeras… nu deranjati ca dati de dracu!
9. DND am nevoie de tine ca de o gaura in prezervativ!
10.Sunt la calculator pentru oricine, in afara de tine. Daca nu-ti raspund te-ai prins ca tu esti, da?!
11.Deranjeaza-ma tu sa vezi cum iti canta dracii live!
12.Don’t abuse the BUZZ!
13.Please try again, NEVER!
14.Ma balacesk, DND ca te stropesk!
15.Va rog sa nu va deranjati sa ma deranjati… e prea mare deranjul sa fiu deranjat!
17.Don’t abuse the BUZZ!
18. Tara are nevoie de mine asa ca… DND!
19. DND… Not At My Mouse!
20.Deranjeaza-ma tu sa vezi cum iti canta dracii live!
21. DND…mama la calc… nu dati BUZZ ca se sperie!
22. DND… dau gainile cu ruj!
23. Dnd…astazi tin sa-mi imbogatesc lista de ignore…!
24. DND… trebuie` sa infing toporul in geam…!
25.dE’nE’de - ma cErT cU pIxul!
26.dE’nE’de - mAnAnC…nu sE vEdE cA aM AcOpEriT wEbU cU mUsTaR?!?
27.dE’nE’fE’De - CiTeSc nIjTe cArTzi de joC.
28. M-ai deranjat…. Nu ti-am raspuns… Ai insistat…. Ti-am dat ignore!
30. Observati bulina ROSIE! E ca si cand as fi pe ciclu, te bagi peste mine se lasa cu sange…
31.Cu ocazia zilei nationale a oamenilor ocupat … mars in gatu` matii ca am treaba!
32.Am pile la cimitir…. imi reglez moartea… DND sau vrei sa o reglez si pe-a ta!?
33.Cautama in vis…. DND!
34. DND…. acesta este plecat …. revine cand se intoarce.
36.Am mancat ceapa…. nu pot vorbi!
37. DND ma impusc prin spanzurare cu scanul electric DND
38.Frunza verde / Rug de mur / Deranjezi…. o iei in cur!
39. D! N! D, ma dau cu sania in congelator
40.Hai cu DND`u ca n-am chef de nimeni
41. DND … in traducere pentru tine DO NOT DISTURB!
42. DNFD = DO NOT FUCKIN` DISTURB ME!
43.Nu deranja nu am chef de nimeni in caz contrar TE DAU DRACU!
44. DND…. LASA-NE
45. DND si gata … fara alte comentarii …
46.Lasa-ma mai repede in pace, daca nu vrei sa te iau la suturi prin lista mea! DND!
47. Leave me alone `cause I am away! DND!
48. N-ai ce face decat sa stai in fata portii castelului meu si sa citesti ca scrie ‘DND’?
49.Lasa-ne … lasa-ne … du-te in treaba ta, ca nu avem timp si chef de un alt loser nesuferit. DND!
50.Nu ma deranja ca sunt in flacari momentan … si s-ar putea sa explodez curand!
51.Ai treaba si te retin cumva?
52. Way nu ma deranjati ca o sa fie ploi de Ignore!
53.Hai DND … ca sa nu zic mai pe romaneste JET!
54. E meci. Aha joaca dinamo, deci ma puteti deranja.
55.Ne pare rau pentru inconvenient dar nu ai acces la acest utilizator de messenger!
56.Invisible to Everyone!
57.Acuma m-am trezit! Pa, merg sa ma culc. mai vorbim!
58.dnd...manank gandaci.
59. dnd... mi-am arunkat monitorul in apa.
60.dnd...culc vaka.
61.dnd...ma uit la meciul dintre Germani si Nemti... tare meci.
62.dnd...dorm...ultima persoana care m-a deranjat a fost Elodia.
63.dnd...molfai tastatura.
64.dnd...bat kuie in apa.
65.dnd...gadil un purice.
66.dnd...dorm ca un ingeras nu ma deranjati ca ati dat de draq.
67. dnd... fac baie furnicilor in WC.
68. dnd... n-am chef de barfa.
69.dnd...ma dau plimb cu barca prin conducta.
70.dnd...invat gaina sa cante rock.
71.dnd...sunt la rodeo! calaresc lakuste! fara buzz ca-mi sare lacusta de sub fund.
72.dnd...prind fluturi cu DAMINGEANA.
73. dnd... spal tastatura pe dinti.
74.dnd...trag sa mor.
75.dnd...scot gaina la plimbare.
76.dNd...ma bat cu bunica.
77. dnd... o caut pe Elodia... BrB cand o gasesc!
78. dnd... vânez sobolani cu arcul.
79.dnd...sunt alergic la fraieri!
80.dnd...lucrez cu cutitul... sa scot inima sa o mut in dreapta.
81.dnd...trag pe nas.
82.dnd...frek menta.
83.dnd...cu furculitza pe casa sa vad daca mai fulgera.
84. dnd... bunica la PC! NU da buzz ca se sperie.
85. dnd... spal fermoarul pe dinti.
86.dnd...caut un ac in carul cu fa
87. dnd... spal priza cu buretele.
88. dnd... fac manichiura la gaini.
89.dnd...alerg cu spatele pe gheata.
90. dnd... fac lumanarea... daca ma deranjati va ard.
91. dnd... bunicu la calculator...nu da buzz ca face stop cardiac.
92. Mi s-a spus ca nu te pricepi la romana dar sa citesti 3 litere cred ca stii... DND!

Nu te dernajsa sa imi scrii ca nici eu nu ma voi deranja sa citesc da mai ales sa iti raspund
...asa ca nu te mai deranja.winking

Afara ploua cu stropi de ploaie... la mine'n lista ploua cu ignore de id'uri!

DND...caut o scobitoare ca mi-a ramas pofta de mancare intre dinti

| OneLifeOneLove a răspuns:

Am cea mai buna prietena :. Din intreaga lume : Imparte cu mine : Si rele si bune : Parka am fi din acelashi sange Una pentru. alta plange
M`ai Vazut Crescand...Eram o FetitzZa IntzZepata. Shi Te uitzZi Acum la Mine.Sunt Femeie Adevarata.
Nu rezolvi nimic . injuri fara rost.Injur'o pe mata ca ea te'a facut asa prost !
Ea Poathe E Singura ce Poathe .Cand Apare Sa`tzi Trimitha Problemele Departhe ! love struck
PreZentZa mEah aCoLo . aR schiMbA cEvA
[ Trei facultati daca ai avea , tot nu ti-ai da seama ce trece prin mintea mea !

Da nu te-as da nu te-as lasa nici dac`ar fii sa mor ! love struck

Nici pe o suta , nici pe o mie love struck . nici pe un milion oh go on . Nu te'as da.Nu te'as lasa . Nici daca ar fi sa mor ! :X:X:X

O valoare,o mare valoare.Sunt din cap pana in picioare ! love struck [ Asta asa ca sa moara dusmanii ! laughing love struck ]

Te iubesc prea mult ca sa ma las de tine batting eyelashes

Vagabontul meu [day dreaming]
Cat te iubesc eu …
Jur pe viata mea, ca eu nu te-as da pe nici un baiat cuminte love struck

Nu renunt la tine ca sa fie alta fericita winkingJ))!

De mi-ar spune cineva sa`ti dau ani din viata mea batting eyelashes
Eu ti-as da iubireee day dreaminglove struck !

N`am tinut la mama mea,`anm tinut la tatal meu
Cum tin eu la tine …
Si nu tin la viata mea .
Cum tin eu la viata ta love struck
Si tu stii iubreee love struck

Am doua anotimpuri in suflet mereu L.
Cand vii sau pleci. Din viata viata meaL(

Mi`e egal cu „0"
Tot ce spune lumea asta proasta batting eyelashes

Nu sunt singura din viata luiJ)
Dar sunt singura care conteaza hee hee

mi-as da sh viata pentru tine love struck
Sa stiu ca esti doar langa mine day dreaming

Asa fata ca la mine
Numai vad Doamane la nimeni [-x
mi-as da viata si-as murii hee hee
Daca fata mea a zis love struck

Adora sentinementu` J)
De a fii totdeauna „CENTRU „ !

Si uite ca m`am schimbat.
Am stiut sa las in urma tot ce ne-a legat oh go on

Nici toti bani din lume .
Nu`s mai de pret ca „tine „ J

Pun pariu ! winking
Co` sa`ti fie greu si-ai sa mori de doru`meu J)

As da orice pentru EL :X
Pentru EL.
Baiatu` meu hee hee

I`ati gandu`de la mine si ai grija de tine winking
Da n`ai sa mai gasesti fata ca mine J))

Stii ca ti-as da tot ce am winking
Sa te vad dinou zambind love struck

mi-ai spus odata niste cuvinte.
Care nu le pot scoata din minte J)love struck

Sunt eu o rasfatata batting eyelashes
Dar pe EL asta nu`l va deranja niciodata love struck

Poate sunt PROST !
Dar nu si nebun J
Tu inca nu ai reusit sa te schimbi pana acum /: ) ?

Spui ca e doar o pustoaica care nu stie ce face J)
Dar din zii in zii tot mai mult iti placeJ))love struck

Iii dau tot !
Ii dau ce vrea EA love struck
Ii dau bogatia mea love struck

Te`a cucerit din prima cu privirea aia a ei` winking
De ce nu recunosti ca mori dupa BRUNETA asta J)) ?

Sunt multumita sa stiu ca.
Nu te`ai schimbat winking
Ca te descurci si ca nu m`ai uitat :d

Fata mea.
Nu asculta ce spun uni…
Importanta esti TU
Lasa restul lumii winking

Nu`mi spune PA
Ca asta e replica mea J)

In viata mea n`as fii crezut.
Sa te iubesc atat de mult love struck

O vezi doar cand vrea EA batting eyelashes
Daya esti nebun dupa EA J)

Peste tot te-am laudat !
De tine am mare drag.
Toata lumea stie bine love struck
Ca sunt lesinat de tine hee hee

1.De ce nu pot sa tac?de ce când rad e râu?de ce sa mint zâmbind?de ce sa nu renunţ?de ce doar eu greşesc?de ce sa te iubesc doar km vrei tu?de ce mă vrei km nu mă poţi avea?

3.Am auzit ca lumea vorbeste cam mult.nu am timp sa ascult.nu am timp de vorbe in vant si barfe.toate astea nu au cum sa m-afecteze,mai bine.ii las sa comenteze

4.Cei dragi devin straini si nu`ti mai sunt apropiati,Acum pe fata vorbesc pe la spate,barfesc,Una zic si alta gandesc,Si doare sa vezi pe fetele lor acel zambet fals si pervers""

22.Ai plecat fara sa-mi spui Si nu stiu in urma cui Nu stiu de te mai intorci Ori de-o sa ma mai cunosti

23.Si ia zi iubitha,tuh de ce te oftici ? Ca sunt mai buna ca tine sau ca prietenul tau se poarta mai bine cu mine.decat cu tine?Aaa

24.Te Urasc? mi-ai Dat Motive. Falsa? Doar Cu Unii. Te Deranjez? Iarta`ma, Chiar Nu`mi Pasa.

25.Ma Urasti? Problema Ta. Ma Copiezi? Nu`mi Ajungi Nici Pana La Picioare. Ma Iubesti? Ce Bine Si Eu Pe Tine. Un Sfat? Nu Te Lua De Viata Mea.

26.Mi-am zis:uita de tot.uita de lume,de sentimente,de suflet pereche,de soapte la ureche.fi rece nu-l lasa pe el sa te intunece

27.Sopteste-mi cuvinte in tacere.cuvinte c ai fi vrut sa mi le spui.dar ai TaCuT.

28.Eu traiesc.tu stai.Sunt tot ce visezi,tot ce'ti doresti si n'ai!

29.Pe tine te vrea o zi.pe mine o viataX:.pentru el eu sunt printzesa,iar tuh doar o zdreantza!

30.Sunt tot ce vrei si nu poti avea.Tot ce'ai avut si n'ai putut pastra!

31.Nu estibarbatu' fatal.estiexcroc sentimental.vagabond de meserie...asa cum imi place mie:X!

32.Eu cand trec prin clipe grele
Si nu am pic de putere
Eu am langa mine un frate
Care m-ajuta la toate

33.Alint'o,iubeste'o,ai grija de ea ca e mik si nu stie c vrea!

34.Ne desparte a ta mandrie si ai tai vagabontzi!

35.Din tot ce ai,sunt tot ce n'ai!

36.Fata desteapta SaRuTa, dar nu iubeste, AsCuLtA, dar nu crede si pLeAcA inainte de a fi dezamagita devil

37.Invata'ma sa nu gresesc.invata'ma sa vorbesc.fa'ma thu sa nu mint.fa'ma sa spun ce simt.fa'ma sa nu ma prind.fa'ma thu mai buna in timp

38.Aiurea ma mint ca nu`mi pasa,Aiurea spun ca nu mai conteaza ,Aiurea ma prefac ca sunt bine ,Ce greu e sa invingi cand lupti cu tine

39.Vrei sa incerci.Da n`ai curaj.Vrei sa` ma atingi.Da' totui un miraj.Renuntza la vise interzise`.Sunt doar idei fixe.Nu pot fi atinse.

40.Totzi in jurul meu.imi vand cOmplimente.tOt ce vreau eu sa`mi Oferi.sunt sentimente

41.Rasfatata de totz`.Domina ca sa nu fi dominat!Te uitzi Itzi place.Itzi doresthi.Da` n`ai ce face.Traiejti cu` sperantza!Vei muri Cu` regretu`!

42.Sunt Genul De Om Caruia Ii Place Sa Creada Ca N'a Pierdut Nimic Sau A Pierdut Doar Ce Nu I'a Trebuit

43.Am RaMaS La FeL De InOcEnTa DiFeRenTza E Ca AcuMa Nu ImI MaI E FRiCa De A.P.A.R.E.N.T.Z.E. Nu-Mi PaSa De Ei: IuBeSc pE ciNE ma iUbeStE

44.Nu am pe-altcineva,nici macar nu caut, nici macar n-o sa auzi vreodata ca ma laud Ca as avea. n-am cum,n-am de ce sa spun, n-am cui. fiecare se iubeste in felul lui

45.Imi place vrajeala ta,dar daca zambesc cand imi vorbesti,nu inseamna ca m-ai prostit!

46.Ce tot le pasa pe cine iubesc?dc imi spun cum sa traiesc?dc ma barfesc?e treaba mea cum ma imbrac si doar a mea cum ma dezbrac cu cine cum cand si unde!

47.Mi-ai aratat ce inseamna sa fii pervers numai din interes,sa cresc in societatea parsiva in exces dar n-are sens si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc TRAIESC INTENS AM SUCCES!

49.Priveste si atat.acum taci: Respectul e ceea ce primesti ptr.ce faci si,o faci bine,Tu ma barfesti destul,deci din respect ma pish pe tine

50.Sunt papusha adevarata , Dar cu inima de fata ... Iubesc , vreau sa fiu iubita . Dar sunt un pic cam shmecherita

51.Eu sunt Fericita K'nd alta ma imita.Ca imi face publicitate GRATUITA
Sunt aici, caci acolo unde as vrea sa fiu nu sunt…
M-am asezat pe genunchii singuratatii mele…
Plang odata cu ploaia, zambesc odata cu soarele, iubesc soarele, dar e mereu ascuns printre nori
As spune ca sunt trist, as spune ca nu sunt, nu vreu sa spun nimic, doar scriu: azi e o zi putin mai urata decat ieri
Maine va fi frumos, mai va fi mult mai bine, azi e doar azi
Colorand zilele mi-am dat seama ca am o pasiune pentru nuante: negru, mai inchis, foarte inchis
Azi e doar o zi din sirul nesfarsit al tristetilor mele…
Frumusete exterior, zambet exterior, inauntru
Status pentru cel ce-l citeste, eu nu mai trebuie sa il citesc pentru ca il scriu si il traiesc in fiecare zi: tristetea e sora mea geamana, ma iubeste si nu ma lasa singur/singura niciodata…
Iarna noptile se maresc iar zilele se micsoreaza, in sufletul meu e de mult iarna, o iarna polara
Viata mea e simpla: ma trezesc, lucrez, mananc si adorm intr-un ritm aproape nesesizat de tristete
Priveste, citeste si invata, sa nu crezi ca viata e usoara.A mea s-a simplificat mult in ultima vreme, am ramas doar cu durerea inimii mele…
Daca plang …lacrimez, daca iubesc te iubesc
O secunda as vrea sa te privesc , sa-ti vad ochii tristi de dorul meu si mi-ar fi de-ajuns
Daca as putea as zbura la fiecare lacrima ce plange in ochii tai pentru mine, as culege-o cu buzele si ti-as umezi cu ea gurita uscata de dor… dar am uitat sa zbor
Sufletul nu mai poate fi racorit, doar obrajii aprinsi scaldati in lacrimi
Incearca sa zambesti urmeaza sfatu': Fi fericita toate trec da`le dracu love struck.
Hai,priveste-n ochii mei,si-o sa poti vedea in ei,tot ce am trait,tot ce am simtit"
ti-ai cautat jumatatea prin multe.majoritatea copile,kre se credeau adulthe.thu vrei pe cineva jumatate copil,jumatate adult.eu sunt jumatate putin,jumatate mai multh."
e mica dar stie multe:
Nimeni nu iti poate da ceea ce-tzi refuzi singur,dar nici nu-tzi poate lua ce pastrezi in suflet"
"Ochii mei its` spun ce vreau
Am castigat si am pierdut, Am vrut sa invat ceva din tot ce-am vazut!
M`a invatat ce e prietenia adevarata!
Sh se zice ca prietenii adevaratzi iti sunt aproape la greu.Voi dc ma uitatzi mereu?!
Uneori.unele lucruri mărunte te pot face fericita! ;
Sh de incerci sa te schimbi.Gandeste`te ca nu oricine poate fi ca tine`e.dar tu poti fi ca oricine !
"Alergam dupa fericire pana departe, fie pe mare, fie pe uscat; dar fericirea e aici, aproape!"
Nu foloseşte la nimic să alergi. Trebuie să pleci la timp!"
Am sh eu pe cineva care se intereseaza de soarta mea [
mi-ai demonstrat ca tzii la mine.
Pot avea unul ca tine intr-un minut.Asa ca sa nu te gandesti nici o clipa ca esti de neinlocuit."
Vreau sa pot sa cunosc pe cineva cu puterea de a-mi fura inima Cu o singura privire"
Fundii?

| MBG a răspuns:

Fetele cand se-ntalnesk
numai de baieti vorbesk
baieti se cred vedete
nici nu-si amintesk de fete

Daca-ti spune cineva ''te iubesc" Tu sa-i spui ca minte...Ca ubirea nu se spune Ci se simte

dnd is la mare.marea adunare a DNAS (departamentul national anti scoala!)

10% te vreau, 20% ma gandesc la tine, 30% imi amintesc de tine, 40% te respect,
50% imi lipsesti, 60% am nevoie de tine, 70% te plac, 80% ma innebunesti,
90% te ador, 100% fac misto de tine!

Ofer o vila cu piscina 3 mertzane celui care NU citeste acest mesaj DECI cine e castigatoru?laughing

vrei messenger de 777 mii de ori mai rapid? n`avem` laughingthinking

FOoie verde solz de peste uite prostu cum citestelaughing

o tigara ne ia 3 minute din viata o bere 7 minute din viata iar scoala ne ia 7 ore pe zi din viata deci scoala dauneaza grav sanatatii noastre

Cand eram tanare fecior, eram spaima bancilor, umblam noaptea la furat, spargeam cate-un bancomat

am doua palme. cine le vrea?

fac teme ca altceva nu am primit de la scoala

nu's la PC...decat la calc...laughing

dragi colegi: va anunt cu parere de rau ca nu pot ajunge la scoala in zilele saptamanii care se termina cu,, i"

Sunt un tip frumos, cu ochi albastrii, blond, cu vila, piscina vreo 12 masini, nu vreau nimic doar ma laud! rolling on the floor

status expirat...

Vata de zahar? Nu Sirop de capsuni? NU Ciocolata? NU Nu pot gasi nimic atat de dulce ca tine!

fite gesturi si tupeu
asta e talentul meu
pe ecran arata bine
o printesa ca si mine
invat totul de pe loc
intorc prosti dintr-un foc

sunt fetita smecherita
de VERSACE haladita
ARMANI m-a ridicat
ADIDAS m-a finantat
NIKE are grija de mine
PUMA m-a ferit de tine
asa sunt eu
asa ma port
smechera pe primul loc

fata cu benzina caut baiat cu dacie

Sunt o diva de pus in rama
Nu ca altele o panarama

Ca cand aud cucul ca canta
Ca cam asa cantam si eu
Ca care din noi, Ca care din voi
Ca care stie cantecul mai binebig grin

Fetele/Baietii imi bat in geam.si n-aud.am termopan

Exista doua tipuri de oameni in luimea asta:eu si restul

Ochi mari, buze frumoase, Toate fetele din jurul meu pe mine sunt geloase

Scuze ca nu te-am cautat dar mi-a mâncat pisica mouse-ul si nu pot da click pe tine

Am dat teza la romana.
De am sa plang o saptamana,
De scris n-am scris nimic,
Si incep sa ma oftic.
De ce eu n-am invatat?
Si cu tine eu am stat?
NUMAI tu esti vinovat,
CA la teza am picat!

Se spune ca iubitii sunt ca luna, iar verisorii ca stelele. Eu am observat ca cerul poate arata bine fara luna, dar niciodata fara stele, adica fara tine

O camila poate sa munceasaca o zi intreaga fara sea bea, eu pot sa beau o zi intreaga fara sa muncesc
pls fundita