| CrazyMofos a întrebat:

Heii! Cum bag poze din calcualtor in telefon?

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Pai e simplu dfaca ai un cablu de date sau daca nu poti descarca doar prin Bluetoth adica sa aiba si calculatorul si telefonul!

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cum bagi din tel in calculator numai tu faci invers

| claudiu11re a răspuns:

Pai trebuie sa ai cablu de date la telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Printr-un cablu de date sau printr-un cititor de carduri.

| MyaMySeSpune a răspuns:

Cu cititoru' de card sau cun un USB ( sau cablu de date )

| sweetdyana18 a răspuns:

Cu ajutorul cablului de date sau prin bluetooth...

| UrsuletulTau a răspuns:

Pai. ai nevoie de un cablu de date de la telefon ( e foarte usor) sau un card ( poate ai vazut unul. este micut ) :* sper ca te-am ajutatwinking

| MatsuKeruGirl a răspuns:

Hmm...ar trebui sa ai cd la telefon, il instalezi, apoi vei putea baga muzica, poze.de pe pc pe telefon.cum bagi exact pozele, asta chiar nu stiu :p

| CrazyMofos explică:

Am cablu de date. Si am mai bagat poze din telefon in calculator.

| Gogulita a răspuns:

Ai nevoie de un cablu de date sau de bluetoth sau daca nu ai nevoie de un card de memorie pe care sa il bagi in cardul de la aparat apoi il bagi in imprimanta(cel de la aparat u cel de la telefon)

| Fast92 a răspuns:

Prin cablul de date.sau prin bluetooth