| Maduuuxzzz a întrebat:

Heii! Decii as vrea sa stiu si eu unde gasesc ceva de slabit gen: (ceaiuri, pastile, etc.).. Mentionez pentru 14 anii! Si cum se numesc produsele, pret si unde le pot gasii! plzz! Multumescc! >big grin

3 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Fara regim si sport dai banii degeaba

| HeresyoftheUnknownGod a răspuns:

În primul rând, învaţă să nu mai pui litere inutile, că ajungi să faci greşeli; ex. "anii" în loc de "ani", cu-n singur "i".
În al doilea rând, degeaba dai bani pe ceaiuri şi pastile când le dregi după cu ceafă de porc şi cartofi prăjiţi, cu o cola alături.

| Marius1985 a răspuns:

Uite aici ceva foarte bun si sanatos, eu am slabit 5 kg: http://track.acaiberry900.ro/product/AcaiBerry-900/?pid=129&uid=1419