| M0nStEя a întrebat:

Explicati-mi si mie va rog cum se joaca Perfect World.. Cum cresc in level, cum fac rost de iteme, cum intru pe un server.. puppy dog eyes Nu prea inteleg nimic din el. Help me puppy dog eyes
Multumesc. Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| xXxDragosHHHxXx a răspuns:

Salut iti spun eu este foarte usor si eu abia m-am apucat acum o ora. Deci daca ai mai jucat alt MMORPG gen metine, lineage sau silkroad este asemanator. Ca sa faci lvl cauti mobi adica monstrii de levelul tau iar ca sa faci iteme sa le evoluezi sa le upgradezi sa le cumperi le poti gasi ori la magazinele din sat ori la monstrii fiindca este un drop foarte bun pe PW. Parerea mea big grin sper ca te-am ajutat si bafta la joc este unu frumos happy.