| LostInHell55 a întrebat:

Heii la toata lumea,

In seara aceasta ma duc la o petrecere in pijama la o prietena foarte buna.Suntem 15 fete si ne-am gandit toate sa-i facem farsa gazdei happy (e un obicei deja la noi) si nu stim ce sa-i facem,ceva sa o sperie happy

Dau fundita+cerere de prietenie, celor mai multe happy

FAR JIGNIRI!

13 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Ce zici de asta? http://9gag.com/gag/5133593
(merge nu doar pentru gazda)

| LostInHell55 explică (pentru irbis):

Asta-i bunălaughing, dacă mai imi dai, iţi dau fundă.

| irbis a răspuns (pentru LostInHell55):

Challenge accepted!
Ceva in acelasi stil
http://9gag.com/gag/5066172?ref=channel
http://9gag.com/gag/5338551
(mai poti si improviza chestii de genul asta; incearca si cu ceva care face zgomot)
Poti incerca si chestii de genul asta http://9gag.com/gag/4144109
Ceva diferit ar fi sa pregatesti ceva pentru cand se trezeste (locatie ciudata, pozitie, obiecte diverse rezemate sau asezate pe corp, puse in mana, desene pe fata, maini, corp)

| FadetoBlack a răspuns:

Cu ce ne ajută cererea ta de prietenie? laughing

| LostInHell55 explică (pentru FadetoBlack):

Daca doar pentru asta te-ai deranjat sa-mi scrii, gasesti ceva de lucru, ca se vede ca te plictisesti rau de tot

| LostInHell55 explică (pentru FadetoBlack):

Şi pe mine cu ce mă ajuta răspunsul tău?

| FadetoBlack a răspuns (pentru LostInHell55):

Nu nu, nu mă plictisesc, doar întrebat, cu ce ne ajută, cererea ta de prietenie!
Numai bine!

| FadetoBlack a răspuns (pentru LostInHell55):

laughing Nu am zis că o să te ajute răspunsul meu!

| LostInHell55 explică (pentru FadetoBlack):

OMFG! Se vede că eşti grea de cap!

Pa, pa.

| briinfinity a răspuns:

I-a carioca( ai grija trabuie sa se duca cu apa si sapun) si mazgaleste-o pe fata. Apoi i-ai telefonul sterge contactul uneia dintre voi si sun-o la 3 dimineata si spune-i ca esti politia si sa se predea in 5 minute, in timp ce alte doua fete ar sta dupa capul ei cu o sonerie de nino-nino! Puneti si pasta de dinti pe clanta. Sper ca te-am ajutat!

| Adi0696 a răspuns:

Daca ii dati foc la casa si o sa fugiti se va speria cu siguranta.winking

| LostInHell55 explică (pentru Adi0696):

Hai mă, nici chiar aşahee hee

| BlueGray a răspuns:

Eu sincer nu stiu farse asa mari.dar poti incerca undele clasicecum ar fi :
- sa o margalesti cu carioca in timp ce doarme
-sa ii pui pasta de dinti pe fata
- sa ii pui frisca sau pasta de dinti in palma si sa o gadili pe fata thinking