| aliiluvyou a întrebat:

Ma gandeam sa imi iau un job de vara, part-time. Am 14 ani si nu stiu daca exista ceva ce sa pot face la varsta asta.
Stie cineva? big grin

Răspuns Câştigător
| Zeppa03 a răspuns:

Poti imparti pliante la diferite companii sau targuri. Chiar se castiga ceva.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 16 si tot nu gasesc nimic...
Si pe mine ma incanta ideea cu job-ulbig grin
Dar cred ca trebuie sa mai asteptam sa crestemlaughing

| gabixxl a răspuns:

Si eu am vrut sa imi iau un job de vara si fac in septembrie 14 ani, dar... sad. Cred ca singura varianta pentru noi este campul :v

| bogddan4you a răspuns:

Sall va pot ajuta eu am nevoie de un admin si am o oferta pana la 26 iulie 2013 cine doreste sa fie admin 7 euro pe luna pe card bancar sau pe telefon pe cartela daca preferati prin card puteti sa faceti pe numele la parinti sau la o ruda si dumneavoastra sa scoateti bani si mai am si alte o ferte sa devenim parteneri de afaceri chiar daca ai 14 15 16 si etc poti sa te bagi in afaceri eu am 14 si scot 140 euro pe luna cu un blog cine doreste sa idul meu yahoo mess anonim4you44 va astept cu drag cat mai urgent.

| BiuL a răspuns:

Din pacate legal nu poti fi angajat decat de la 16 ani (15 cu acordul parintilor). Cauta ceva pe rude si vecinii, le mai speli masina, le mai plimbi cateii, stai cu cei mici.

| Florrentina14 a răspuns:

Poti impartii fluturasi la mare happy Dar eu zic sa nu te apuci de la 14 ani de munca, o sa ai destul timp cand o sa fii marewinking