| δεάδℓλκιss a întrebat:

Heii! Nu vi se pare ca TPU a ajuns mai mult un site in care mai toata lumea concureaza pentru fundite si voturi? Oameni buni, TPU a fost creat pentru a ne ajuta reciproc, nu pentru a ne crede mai mari decat ceilalti! TPU a fost creat sa ne faca mai buni, insa romanul tot roman...cum e el mereuwinking tot la obiceiurile proaste se intoarce... Sau daca pui o intrebare mai serioasa iti e frica sa te uiti ce raspunsuri tampite ai primit. Ar trebui ca TPU sa fie interzis celor care au 2 neuroni, din care 1 este atrofiat, celor care se dau smeheri si etc. Voi ce credeti?
NU SE DA FUNDA LA INTREBAREA ACEASTAwinking

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ar fi bine daca ar exista niste reguli mai aspre.

| Karinakari99 a răspuns:

Ai perfectă dreptate.Majoritatea utilizatorilor răspund doar pentru fundiţe şi voturi, punând la sfârşitul răspunsurilor "fundă?". Aceştea chiar nu se gândesc că nu sunt (uneori) nefolositori persoanelor care întreabă.

| Ramona1 a răspuns:

Si in viata reala daca vrei sa ajuti pe cineva, tot trebuie sa te rasplateasca cu ceva.Il ajuti o data,de doua ori dar daca el tot nimic,data viitoare nu-l vei mai ajuta sigur.Iar aici,pe TPU mi se pare normal ca un utilizator sa se deosebesca de altii care dau raspunsuri nefolositoare. Funditele,precum si voturi au rolul lor bine stabilit, dar daca oamenii au facut din asta o obsesie, e strict problema lor.Aici pot fi utilizatori care chiar vor sa ajute, iar altii care o fac doar pentru fundita(sunt aceia care scriu 2, 3 cuvinte, iar la sfarsit adauga, bineinteles"funda")

| Rebe97 a răspuns:

Sunt de aceeasi parare cu tine

| StopCardiak a răspuns:

Nu stiu ce sa zic! Poate ca da s-a intamplat asta insa mai sunt is unii care nu concureaza pentru funde ci doar pun intrebari pentru a stii ce sa faca(2 prietene de-ale mele fac asa) si mi se pare ff corect! TIN CU TNE!

| IoanaKincaid a răspuns:

Ai dreptate, singurul lucru bun in asta este ca fiecare vrea sa dea un raspuns cat mai bun pentru a primi o funda, iar astfel chiar poti ajuta pe cineva. Unele persoane chiar dau sfaturi bune, dar sunt sigura ca faci referire si la cei care fac misto si glume pe seama unora si doar rad si fac glume proaste pe seama persoanei care a pus inrtebarea respectiva. Din fericire exista obtiunea,, Stupid"

| tHeAnGeLoFwOrLd a răspuns:

Cred ca ai dreptate in totalitate.Acum parca toti membrii sunt innebuniti de intrebarile fara raspuns.Dar nu cele grele si cele care cer sfaturi, pareri si altele de genu'. Oamenii buni funditele adevarate sa fac cu raspunsuri adevarate!

| δεάδℓλκιss explică:

@aditzu Ce'am vorbit noi pana acum de fundite? laughing Inteleg ca imi dai dreptate, dar tot cersesti funde

| micutsa19 a răspuns:

Sunt de acord,dar acum nu numai raspunsurile sunt dezastru,sunt unii care pun niste intrebari stupide de nici ei nu stiu de unde le'au scos, pana la urma parca fundele alea ar fi nu stiu ce minune, daca poti ajuta pe cineva ajuta cum mare drag nu de dragul fundelor...

| micutsa19 a răspuns:

Mai byanka9898 el nu a cersit, a spus cu se exprima unii,,,,

recunosc ca si eu am mai zis: "funda" dar nu am facut'o chiar tinzand ca o voi primi si asta de ff putine ori, in definitiv e doar un titlu ceva nesemnificativ

| Deeafrm a răspuns:

Ai perfecta dreptate! happy:* Toata lumea de aici. parca au innebunit dupa funde.si voturi. Cred ca s-a creat o dependenta! Macar daca au funda.sa o aiba pe meritate.pentru un raspuns bun. ajutator! Nu ca de ex. ce faceti care e numele meu. nu stiu ce! Te pupic :*

| Yuuuki a răspuns:

Eu as fi de parere sa se scoata funda ca sa numai alerge toti maniacii dupa "putere si glorie" si sa raspunda doar de dragul unei funde electronice. Daca nu ar mai exista cred ca lumea ar raspunde la intrebari cu mai multa seriozitate si gandire.Ce parere aveti?happy

| Aditzu1988 a răspuns:

Intr-o mare parte iti dau dreptate. Sunt niste raspunsuri tampite rau, dar si cand vezi unele intrebari iti vine sa te dai cu capul de toti peretii. Si pe mine ma dispera cand vad ca scriu toti ca copii de 2 ani... Funda? Deci in proportie de 95% iti dau dreptate

| Blooddanceonfloor a răspuns:

Cea ce spui ee adevarat sunt de acord cu tine.Mai toata lumea concureaza in loc se se ajute.Ar trebui sa se gandeasca mai mult la persoane si nu la fundite si voturi... Parerea mea