| PŞtefaniaP a întrebat:

Heii, probabil am mai pus aceasta intrebare dar caut un raspuns care sa ma ajute in legatura, cu problema mea.

Faza e ca Dna. Diriginita a tras la sort sa ne dam cadouri de Valentine's Day, iar eu am cazut cu un baiat pe nume Andrei.

Tot ce stiu despre el, e ca este foarte ciudat pentru ca se imbraca ca un rapper cateodata si, face si glume proaste uneori fara nici un sens.

Vreau sa ma ajutati, sa gasesc un cadou potrivit pentru el.

Ce i-as putea lua? Intre 10-15 lei.

Daca aveti ceva idei "manuale" adica, sa le fac eu sau ceva de genul sunt bune si alea.! happy

Presupun, ca ma ve-ti ajuta pentru ca ve-ti primi =FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CrazySunshine a răspuns:

Cumparai o sapca dinaia de rapper happy se gaseste si la magazine 3, 9 (treisnoua) happy. Si daca mai vrei sa adaugi ceva in cadou poti sa i iei si un fular din ala la moda. Ar trebui sa fie multumit asa.

3 răspunsuri:
| xJuliusx a răspuns:

Pai eu zic sa-i faci una "manuala" asa cum ai specificat in intrebare. Scuza-ma dar nu m-am putut abtine.

| EvaneSScence a răspuns:

Un CD cu muzica facut tine, dar nu rap. Rap are el destula. Pune alte genuri.
Si o ciocolata.
Iti ajung 10 lei.

| AngelWithBlackWings a răspuns:

Poate dai un cd cu muzica rapp sau un poster cu un rapper celebru sper ca ti-am fost de folos