| PŞtefaniaP a întrebat:

Heii! Sper ca am nimerit categoriawinking

Doamna dirig. ne-a pus sa ne facem cadouri de Valentine's Day sau de Craciun! Da stiu. Craciunu a trecut. :p

Avand in vedere, ca e baiat are aproape 13 ani si face tot timpul nebunii, se imbraca ca un rapper ce i-as putea lua? laughing

Nu foarte scumpwinking

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Un set pix+creion mecanic, un breloc cu carabina, o insigna interesanta...

| kiv1990 a răspuns:

Sau o cana cu poza ta/numele tau/ sau cu un mesaj de felicitare

| Generalul a răspuns:

O caricatura sau un portret de pe www.comanda-caricaturi.ro :P Poti plati simplu prin sms iar lucrarea sa o primeste pe email si sa o listezi si inramezi sau sa o imprimi pe un tricou.

| LarisutzaMicutza a răspuns:

I-ai putea lua un tricou sau ceva care ii place ff mult!