| AnToNyA_6837 a întrebat:

Heii! sunt noua pe TPU si este super! as vrea sa va intreb ceva daca un baiat a plecat intr'o excursie si eu nu am fost si s-a cuplat cu alta fata fara sa stiu dar pana la urma am aflat si acum imi cere sa fim impreuna eu ce sa ii zic?

10 răspunsuri:
| vladutz_4725 a răspuns:

Spune-i nu categoric dar ce esti marioneta lui?

| bianca_2103 a răspuns:

In primul rand analizeaza sentimentele tale, daca intr-adevar simti ceva pentru el.parerea mea este ca daca a facut acest gest il va putea face oricand dar daca crezi ca mai merita o sansa dc nu? important e sa meditezi asupra ta si a viitorului tau in legatura cu acel baiat

| smile20000 a răspuns:

El trebuie chiar sa-si doreasca sa fiti impreuna

| Lora a răspuns:

Ceea ce simti. Daca simti atractie fata de el spune da, daca simti respingere si neplacere spune nu.

| Minks a răspuns:

Ii zici ce crezi de cuviinta. NU avem nici un drept sa iti dam sfaturi in legatura cu asta. Gandeste-te bine si da-i raspunsul.

| claudiu_4817 a răspuns:

Sa ramana cu aceea cu care s-a cuplat in excursie

| GeorgianaStefaniaa a răspuns:

...pai daca asta e prima oara care ti-a gresit eu zic sa il ierti si vezi ce face a 2 a oarahappy. Daca tot asa face atunci nu ii mai da importanta ca nu merita.
Indiferenta doare cate`odatahappy
p`paawave

| GuUumitza a răspuns:

Asigura-te ca numai e intr-o relatie cu fata respectiva, deoarece cu siguranta nu ti-ar conveni sa il imparti cu eawinking si gandeste-te daca vrei o relatie la vrajeala sau una cat de cat serioasa, iar baiatul acela sa vrea acelasi lucru, ca altfel poate isi bate joc de tine si ar fi super aiurea (am patit asta, nu iti doresc sa ti se intample si tie)
succes :*

| nutz_3016 a răspuns:

Iarta-l si cu urmatoarea ocazie mergi cu eltongue

| jvEcu a răspuns:

Spune-i "POATE" si zii asa pana cand se plictiseste! peace sign