| Mitsa a întrebat:

Heii` TPUkiss! Am nevoie de ajutor! La Mall World pe Facebook am magazinul meu si am in "My closet" toate hainele, acesoriile si toate celelalte. Am niste haine pe care nu le mai folosesc si vreau sa stiu cum sa le mut in "Inventory" sau sa le pun direct in magazinul meu. Incerc cum spuneti voi, si daca merge la cineva dau fundakiss! Daca sunt mai multe raspunsuri la fel care merg, dau funda primului raspuns corectkiss! Va multumesc din suflet!love struck

3 răspunsuri:
| Mitsa explică:

Am vrut sa scriu "accesoriile" big grin

| Eyshan a răspuns:

Si eu joc, dar nu poti sa muti haine si accesorii din "My closet" in inventory sau in magazin. Dar poti sa le trimiti ca, cadouri la prieteni.

| sabinamaria656 a răspuns:

Hey! Eu joc Mall World de aproape 2 ani happy, faza e ca nu iti poti muta hainele din '' My Closet'' in ''Innventory'', dar daca nu le mai vrei poti sa i le trimiti unui prieten care joaca si el MW. Daca nu sti cum sa le trimiti uite cum:
1.Intra in ''My closet''
2.Alege haina are nu o mai vrei
3. Daca pui mouse-ul pe ea o sa iti apara in coltul stanga-sus un cadou
4.Dai click pe cadou si selectezi optiunea ''Offer It''
5.Alegi prietenul la care vrei sa trimiti
6.Dai click pe ''Send Requests'' happy
Sper ca te-am ajutat. Funda?