| Alessia_5785 a întrebat:

Heii TPU,as vrea sa incep niste cursuri de belly dance insa mi-e cam frica, deoarece am auzit ca este greu si trebuie sa ai o mobilitate excelenta.Voi ce parere aveti? Dupa cate sedinte as putea sa ma descurc cat de cat bine? As vrea cat mai multe raspunsuri de la cunoscatori de cauza.Mentionez ca am 4 kg in plus si m-am gandit ca asa pot sa mai si slabesc.Scuze pentru categorie dar e cea mai citita.

1 răspuns:
| Cristiann25 a răspuns:

NU e categoria CORECTA! Nu ar trebui sa iti raspunda nimeni!