| PanteraRozz a întrebat:

Heii TPU big hug
Mi-am facut un blog whistling
Si as vrea sa stiu parerile voastre despre el. big grin
Stiu ca am mai pus intrebarea asta dar nu am primit prea multe raspunsuri big grin
A. si sputeti sa imi lasati si mie blogurile voastre. :*
Fundaa si Vot love struck
Bye >big grin

Răspuns Câştigător
| Deex3 a răspuns:

Iubitaaa love struck ti-am mai spus love struck Blog`ul Te reprezintaa love struck Il adorrr love struck Si te ador pe tinee love struck

10 răspunsuri:
| Sophie90 a răspuns:

Blogu-l e super...mia placu foarte mult partea "The Ceareal Guy :]"
laughinglaughinglaughing) e super tare si cea despre culori e interesanta e super blogu. tine-o tot asa big grin

| PanteraRozz explică:

Uite blogul : www.theoareblog.blogspot.com
Puteati si sa dati click pe username...

| PastilăBă a răspuns:

Buh deci e absolut adorabil blogu` tau!:X
Imi placee!:X:X

| b342 a răspuns:

Si blogu` unde`i?

| Veverixxu a răspuns:

Http://veverixxu-allina.blogratuit.ro/
Blogul meu este despre barfe uite id ul meu si da`mi blogul tau allina_love.angel

| AndradaMrrr a răspuns:

Cum se numeste blogul? big grin

Răspuns utilizator avertizat